aktualizacja 

Tylko "od czasu do czasu". Tak żyją Cichopek i Kurzajewski

27

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już nie kryją się ze swoim uczuciem. Niedawno potwierdzili, że postanowili stworzyć związek. Czy teraz zamieszkają razem? Pojawiły się nowe doniesienia na ten temat.

Tylko "od czasu do czasu". Tak żyją Cichopek i Kurzajewski
Katarzyna Cichopek (AKPA)

Domysły o tym, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zbliżyli się do siebie, pojawiały się już od dłuższego czasu. W końcu para oficjalnie to potwierdziła. Doszło do tego przy okazji wyjazdu do Izraela, na który dziennikarz zabrał aktorkę z okazji jej 40. urodzin.

Aktualnie zakochani żyją na dwa domy. Powody przedstawił informator "Super Expressu".

Kasia i Maciek nie mieszkają razem. Ona nie może opuścić mieszkania, z którego jej dzieci mają blisko do szkoły, a on ma dom w Starej Miłosnej, z dala od centrum Warszawy. Na razie tylko się spotykają i od czasu do czasu zostają u siebie na noc - przekazał.

Rzekomo jest też jeszcze inna przyczyna. Chodzi o to, by dzieci pary zdążyły oswoić się z nową sytuacją. Maciej ma dwóch synów - dorosłego już Franka i 16-letniego Juliana. Dzieci Kasi to z kolei Adam (13 lat) i Helenka (9 lat). One muszą zaakceptować nie tylko nowego partnera mamy, ale i ukochaną taty. Marcin Hakiel już od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczą Dominiką.

Oto marzenie Cichopek i Kurzajewskiego

Z najnowszych doniesień wynika, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcieliby razem zamieszkać. W jakim miejscu?

Kasia i Maciej marzą o czymś większym w centrum Warszawy, takim, aby znalazło się tam miejsce dla wszystkich - ujawnił rozmówca "SE".

Okazuje się, że Cichopek zamierza sprzedać dom, który kupiła przed laty z Marcinem Hakielem. Informator dziennika uważa, że obecnie trwa oczekiwanie na wyrok sądu w sprawie kredytu we frankach, który para wzięła na zakup nieruchomości. Jeżeli wszystko przebiegnie dobrze, to już w 2023 roku Kasia będzie mogła poważniej pomyśleć o nowym lokum.

Zobacz także: Angelika Mucha o rosnącej inflacji: "Traktuję torebki jako inwestycje"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić