aktualizacja 

Szpak mówi wprost o swojej orientacji i wyznaje: "Chcę mieć dziecko"

124

Michał Szpak udzielił nowego wywiadu, w którym bardzo mocno się otworzył. Popularny wokalista opowiedział między innymi o swojej orientacji seksualnej. Wyznał też, że chciałby zostać rodzicem.

Szpak mówi wprost o swojej orientacji i wyznaje: "Chcę mieć dziecko"
Michał Szpak (Licencjodawca, AKPA)

Michał Szpak cieszy się niemałą popularnością. Wiele osób ceni jego twórczość, a na koncertach artysty pojawiają się tłumy.

Nie brakuje takich, którzy bardzo interesują się jego życiem prywatnym. Teraz Szpak postanowił zaspokoić ich ciekawość. Udzielił wywiadu w "Twoim Stylu", podczas którego szczerze opowiedział o swojej orientacji i miłości. Wokalista stwierdził, że jest panseksualny.

Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą - zaznaczył Michał Szpak.

Oto marzenie Michała Szpaka

Nie tylko miłość wobec partnera czy też partnerki jest istotna dla popularnego wokalisty. Okazuje się, że Michał Szpak chciałby obdarzyć miłością również dziecko.

Marzę o tym, żeby mieć dziecko. To przedłużenie linii życia jest dla mnie niezwykle ważne. Kariera przemija, a dziecko, taka część ciebie, zostaje na zawsze - wyznał Szpak.

Kto wie, może za jakiś czas 31-latek spełni swoje marzenie. Póki co rozwija swoją karierę. Szpak zapowiedział premierę nowej płyty "Nadwiślański mrok". Krążek ukaże się 26 listopada, gdy artysta będzie obchodzić 32. urodziny.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk studiuje na uczelni Bogusława Lindy: "Nie są to łatwe rzeczy"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić