Absurdalne zachowanie Rosjan na wakacjach. Poniedziałek pokazał zdjęcie

Jacek Poniedziałek pokazał zdjęcie z urlopu. Nie jest to jednak ani plaża, ani palma, pod którą wypoczywa. Aktor pokazał, jak Rosjanie zachowują się na wakacjach. Wstydzą się swojej narodowości?

Absurdalne zachowanie Rosjan na wakacjach. Poniedziałek pokazał zdjęcie
Absurdalne zachowanie Rosjan na wakacjach. Jacek Poniedziałek pokazał zdjęcie (AKPA, AKPA)

Jacek Poniedziałek to polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Od lat gra w słynnych produkcjach, przez co zyskał niemałe grono fanów. Kontakt utrzymuje z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Poniedziałek pokazał zdjęcie z urlopu. Nie jest to jednak słoneczna plaża czy sylwetka aktora w kąpielówkach. Gwiazdor zaprezentował internautom, jak Rosjanie zachowują się na wakacjach.

Absurdalne zachowanie Rosjan na wakacjach. Jacek Poniedziałek pokazał zdjęcie

Aktor przebywa w Słowenii, gdzie zrobił zdjęcie rejestracji samochodu marki Audi na rosyjskich numerach. Turyści najprawdopodobniej wstydzą się swojej narodowości. Z tego powodu zakrywają flagi narodowe na tablicach rejestracyjnych!

Wzór tablic jest bardzo charakterystyczny, dlatego Jacek Poniedziałek od razu zauważył białą naklejkę zasłaniającą rosyjską flagę. Białej "audicy" zrobił zdjęcie, jednak jak przyznaje, takich tablic jest w Słowenii "naprawdę sporo".

Rosjanie na wakacjach w Europie ukrywają, skąd pochodzą tablice rejestracyjne. Takich przypadków jest tutaj naprawdę sporo. #wolnaUkraina - napisał pod zdjęciem Poniedziałek.

Internauci nie wytrzymali. Komentujący dali upust emocjom i napisali, co sądzą na temat takiego zachowania. Jedni mocno krytykowali Rosjan, inni podzielili się swoimi doświadczeniami z podobnych sytuacji. Poniżej kilka komentarzy:

Odklejać.
Na Półwyspie Helskim widziałem tak samo zdobioną rejestrację.
Zrywać tablicę i wysłać do Ukrainy na wakacje.
Zarysowałbym kluczem tak mocno. Niech siedzą na swoim ruskim zad**iu.

Zdjęcie rosyjskiej rejestracji, które opublikował Jacek poniedziałek można zobaczyć poniżej. W oczy rzuca się biała naklejka zasłaniająca flagę kraju Putina.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Jacek Poniedziałek o karaniu dzieci klapsami: "Nie jestem hetero, nie mam dzieci. To nie jest mój problem"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić