Adriana Kalska przeszła spektakularną metamorfozę. Ale się zmieniła!

6

Adriana Kalska ma za sobą wręcz gigantyczną przemianę. Aktorka zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Wszystko na potrzeby nowej roli.

Adriana Kalska przeszła spektakularną metamorfozę. Ale się zmieniła!
Adriana Kalska (Instagram)

Do niedawna Adriana Kalska była kojarzona przede wszystkim z rolą Izy w "M jak miłość". Niedługo wcieli się jednak w postać głównej bohaterki nowego serialu TVN "Papiery na szczęście".

W związku z nową rolą przeszła sporą przemianę. Kalska zaprezentowała się internautom w blond włosach. Zapewniła, że to metamorfoza tylko na potrzeby nowego przedsięwzięcia.

Na fotkę odmienionej Kalskiej zareagował jej ukochany Mikołaj Roznerski. "Ale jak? Gdzie moja brunetka?!" - zapytał.

"Natura stwarza nas w najlepszej wersji"

Adriana Kalska nie ukrywa, że bardzo dobrze czuje się w naturalnych włosach.

Natura stwarza nas w najlepszej wersji. Urodziłam się z ciemnobrązowymi włosami i w takich czuję się najlepiej. Ale uwielbiam się zmieniać do roli i cieszę się, że mogłam zostać blondynką w serialu "Papiery na szczęście" – powiedziała w "Fakcie".

Zdradziła jednocześnie, że jej bohaterka nie pozostanie blondynką do końca produkcji. - Na początku moja bohaterka musiała być blondynką, ale kiedy okazało się, że mąż ją zdradził, Marta postanowiła zmienić wizerunek i została szatynką. Dzięki temu udało mi się w serialu wrócić do mojego naturalnego koloru - przyznała Kalska.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić