Afera z Kubą Wojewódzkim. Dobwor i Koroniewska też komentują

19

W jednym z ostatbich odcinków swojego show Kuba Wojewódzki powiedział o rozstaniu z programem TVN "Mam talent!". Zarzucił Małgorzacie Foremniak i Agnieszce Chylińskiej brak solidarności. Obie już odpowiedziały na te zarzuty. Wsparcie okazali już Joanna Koroniewska i Maciej Dobwobr.

Afera z Kubą Wojewódzkim. Dobwor i Koroniewska też komentują
(AKPA)

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego pojawił się Piotr Gąsowski, który opowiedział m.in. o odejściu z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wspomniał, że Katarzyna Skrzynecka solidarnie odeszła razem z nim. Kuba Wojewódzki wrócil wtedy wspomnieniami do czasów, kiedy sam był jurorem.

Kuba Wojewódzki zarzuca brak lojalności

Opowiedział o rozstaniu z programem TVN "Mam talent!". Wojewódzki dodał, że nie mógł liczyć na solidarność Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent!", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność! - powiedział.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Patologia w USA doprowadziła właśnie do krachu. "Czują się bezkarnie"

Agnieszka Chylińska odniosła się do zarzutów. Sytuacja z jej perspektywy wygląda zupełnie inaczej. Gwiazda wyznała, że długo nawet nie wiedziała o odejściu Wojewódzkiego.


O twoim odejściu z programu "Mam talent" dowiedziałam się z mediów. Ani się chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz - napisała Agnieszka Chylińska na Instagramie.

Głos zabrała także druga współprowadząca "Mam talent!", Małgorzata Foremniak. Na wstępie zaznaczyła, że rzadko się udziela i komentuje afery, ale tym razem nie ma wyboru. Napisała, że jest jej ogromnie przykro po takich słowach.

Otóż o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu 'Mam Talent', dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta. Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem. Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią - napisała.

Słowa Chylińskiej i Foremniak poparła Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Całą sprawę krótko skomentowali na Instagramie. Polubili także wypowiedzi Chylińśkiej.


Całuję cię i Małgorzatę Foremniak. Fajne z was kobiety! Prawda zawsze się obroni. Zawsze - podsumowała Joanna Koroniewska.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić