aktualizacja 

Agata i Piotr Rubikowie gorzko żałują tej decyzji. Czasu nie cofną

29

W tym roku Agata i Piotr Rubikowie świętowali 14. rocznicę ślubu. Przy okazji para zdradziła kulisy uroczystości. Okazało się, że z perspektywy czasu bardzo żałują jednej decyzji. Przypominają sobie o błędzie co roku, gdy zaczynają wspominać wesele.

Agata i Piotr Rubikowie gorzko żałują tej decyzji. Czasu nie cofną
Agata i Piotr Rubikowie podjęli pewną decyzję odnośnie do swojego ślubu, której jednaj szybko pożałowali (AKPA, AKPA, Gałązka)

Piotr Rubik i jego żona podzielili się wspomnieniami ze ślubu w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post. Pamiętny dla pary dzień wydarzył się 21 czerwca 2008 roku w w kościele Św. Jadwigi we Wrocławiu. Rubikowie doczekali się dwóch córek – Heleny i Alicji.

Agata i Piotr Rubikowie – ślub. Jedna decyzja okazała się błędna

Małżonkowie wyznali w trakcie wywiadu, że ich ślub i wesele nie zostały utrwalone na żadnym nagraniu. Z perspektywy czasu jednak bardzo żałują tej decyzji, ponieważ przez 14 lat zdążyli zapomnieć wielu szczegółów z drugiej uroczystości.

Dzień ślubu bardzo pamiętam. Ale tańca nie. Mój brat mi dzisiaj napisał, że to był zespół Simply Red, ale kompletnie nie pamiętam utworu. Po prostu zapomniałam. Piotr też nie pamięta. Bardzo tego żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na film wideo – wyznała Agata Rubik (Jastrząb Post).
Zobacz także: Zobacz też: Agata i Piotr Rubikowie zastanawiają się nad datą rocznicy

Agata i Piotr Rubikowie wyznali, że tak naprawdę nie byli przesadnie zaangażowani w organizację ślubu i wesela. Oboje zgadzali się, że zależy im na możliwie najprostszej formie uroczystości, a czuwanie nad tym, aby wszystko przebiegło bez zakłóceń, powierzyli mamie panny młodej.

Przyszli małżonkowie poznali się w 2005 roku na wyborach Miss Polski, w których brała udział Agata Rubik, a wtedy – Paskudzka. Między parą jest 18-letnia różnica wieku, co sprawiało, że wielu fanów kompozytora sceptycznie odnosiło się do jego planów ślubu z tak młodą, jak uważali wówczas, kobietą. Na szczęście czas pokazał, że miłość pokonała wszystkie przeszkody, a Rubikowie do dziś uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństw show-biznesu.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić