Agata Młynarska prowadzącą "DDTVN"?! Ujawniła, z kim chciałaby współpracować

7

"Super Express" twierdzi, że Agata Młynarska będzie twarzą nowej odsłony "Dzień dobry TVN". Zapowiedziano, że nadal będzie dbać o swój cykl o zdrowiu, ale... "ma chrapkę na więcej". Chciałaby poprowadzić program!

Agata Młynarska prowadzącą "DDTVN"?! Ujawniła, z kim chciałaby współpracować
Agata Młynarska (Licencjodawca, AKPA)

Agata Młynarska ma za sobą kooperację z TVP. Po zakończeniu tej współpracy trafiła do TVN-u, gdzie rozgościła się już na dobre. W tym sezonie poprowadzi nowy program na antenie TVN Style - zostanie kierowcą taksówki. Będzie wozić największe gwiazdy polskiego show-biznesu, w ten sposób przeprowadzając z nimi wywiady.

W odświeżonym "Dzień dobry TVN" nadal będzie prowadzić natomiast swój cykl o zdrowiu. - Mam przyjemność proponować widzom spotkania z osobami, które otrzymały w życiu jakieś diagnozy. Celowo nie mówię choroby, bo sama, z własnego doświadczenia, jestem na to bardzo wyczulona. I mam wewnętrzne przekonanie, że jeśli nie traktujemy tego, co nas doświadcza jako choroby, tylko jako diagnozę, łatwiej jest to przewalczyć, łatwiej zadbać o zdrowie i łatwiej leczyć. Zatem rozmawiam z osobami, które otrzymały różne diagnozy, przeróżne i mówią, jak się z tym żyje - powiedziała Młynarska w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

W nowym sezonie widzowie poznają m.in. kobietę, która żyje z celiakią. Na szklanym ekranie pojawią się również cierpiący na chrapanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Odwet PiS" po wygranej? Poseł o planach Kaczyńskiego

Agata Młynarska chciałaby poprowadzić "Dzień dobry TVN"

Młynarska została zapytana o to, czy chciałaby poprowadzić "Dzień dobry TVN". Odpowiedziała twierdząco, a jednocześnie ujawniła, z kim chciałaby współpracować. - Jeśli dostałabym propozycję poprowadzenia tego programu na przykład z Krzyśkiem Miruciem, to myślę, że to byłaby ciekawa parka! Nie mam nic przeciwnego temu. Bardzo ważne, żeby wiedzieć z kim i po co - dodała.

Prowadziłam pierwsze wydanie "Pytania na śniadanie". Prowadziłam pierwszy odcinek tego programu razem z Dorotą Wellman, jako pierwsza otwierająca cykl nowego, nieznanego nikomu programu. Byłam gospodynią tego programu przez wiele lat - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić