Agnieszka Kaczorowska ma siostrę. Jak wygląda Jolanta Kostecka?

17

Agnieszka Kaczorowska to jedna z najsłynniejszych polskich celebrytek. Tancerka i aktorka nie tylko działa w mediach, ale również w sieci, gdzie pojawiło się jej wspólne zdjęcie z siostrą. Kim jest i jak wygląda Julia Kostecka?

Agnieszka Kaczorowska ma siostrę. Jak wygląda Jolanta Kostecka?
Agnieszka Kaczorowska ma siostrę. Jak wygląda Jolanta Kostecka? (AKPA, AKPA)

Agnieszka Kaczorowska to polska tancerka i aktorka. Zasłynęła dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami", a także roli Bożenki w serialu "Klan". Obecnie oprócz pracy zawodowej jej życie wypełniają sprawy rodzinne.

Zwyciężczyni 3. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" jest mamą dwójki dzieci. Wraz z mężem Maciejem Pelą wychowuje dwie córki. To na nich skupia się ostatnio najbardziej. Instagram gwiazdy wypełniają zdjęcia z najbliższymi.

W mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć Agnieszki Kaczorowskiej wraz z rodziną. Najczęściej pokazuje się w towarzystwie męża i córek, jednak rzadziej prezentuje fotografie z innymi członkami rodziny.

Kim jest starsza siostra Agnieszki Kaczorowskiej? Tak wygląda Jolanta Kostecka

Agnieszka Kaczorowska ma siostrę Jolantę i brata Piotra. Jest najmłodsza, urodziła się w 1992 roku. Na początku lipca skończyła 30 lat. Z tej okazji jej starsza siostra Jolanta Kostecka, złożyła jej życzenia. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama.

Jolanta Kostecka od lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Siostra Agnieszki Kaczorowskiej nie widuje się z nią tak często, jak by chciała. Gdy tylko dochodzi do spotkania, obie są bardzo szczęśliwe. Ostatnio udało im się zobaczyć podczas urodzin aktorki "Klanu".

Pamiętam, 30 lat temu otrzymałam jedną z najlepszych wiadomości w moim życiu - urodziła się siostrzyczka! Pokochałam ją od pierwszej sekundy (...). Moja siostra, moja najlepsza przyjaciółka, moja inspiracja - napisała w dniu urodzin Kaczorowskiej, Jolanta Kostecka.

Jolanta Kostecka nie jest aktorką czy tancerką jak jej młodsza siostra. Kobieta zajmuje się sztuką. Uwielbia szydełkować. Własnoręcznie wykonuje różne prace i sprzedaje je we własnym sklepie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Agnieszka Kaczorowska ma dobre relacje ze swoją rodziną. W rozmowie z "Imperium TV" Agnieszka Kaczorowska mówiła o swoim rodzeństwie. Stwierdziła, że pewnie zawsze będzie dla nich "małą siostrzyczką":

Mam sporo starsze rodzeństwo, które w stosunku do mnie zawsze było bardzo opiekuńcze. Często mama zwalniała ich nawet z lekcji, by mogli odprowadzać mnie na nagrania albo treningi.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ile Agnieszka Kaczorowska wyda na wakacje? "Nie chcę się szczypać"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić