Agnieszka Włodarczyk wróciła na scenę po porodzie. Wyglądała zachwycająco

Jedną z gwiazd Wakacyjnej Trasy Dwójki w Ostródzie była Agnieszka Włodarczyk. Gwiazda dała show, choć zaledwie kilka tygodni temu urodziła syna.

Agnieszka Włodarczyk podczas Wakacyjnej Trasy DwójkiAgnieszka Włodarczyk podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki
Źródło zdjęć: © AKPA | Jacek Kurnikowski

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od 7 lipca są szczęśliwymi rodzicami. Aktorka urodziła zdrowego synka, który otrzymał imię Milan. Opieka nad dzieckiem wprawdzie zdominowała jej życie, ale przyszedł w końcu czas na powrót do pracy.

Agnieszka Włodarczyk znowu na scenie

40-letnia gwiazda wystąpiła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, którą można było oglądać w TVP. Koncert zorganizowano w Ostródzie, a aktorka zrobiła furorę.

Włodarczyk zaśpiewała dwa utwory. Najpierw wykonała "Za tobą pójdę jak na bal" Krzysztofa Krawczyka, a potem "Szukaj mnie" Edyty Gepert. Za każdym razem robiła wrażenie talentem wokalnym.

Aktorka zaprezentowała się w dwóch kreacjach. Pierwszą piosenkę śpiewała w żółto-czarnej sukience, a potem w cekinowej, czarnej marynarce. Za każdym razem wyglądała świetnie, a przecież niewiele ponad miesiąc temu urodziła pierwsze dziecko.

Klaudia Antos zdradza, że Jennifer Lopez ZNOWU zaprosiła ją do współpracy!

Wybrane dla Ciebie