aktualizacja 

Agnieszka Woźniak-Starak na randce? Przyłapano ją z mężczyzną

68

Od tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak nie była widywana na randkach. Teraz prezenterka wybrała się na kolację i spacer w towarzystwie mężczyzny.

Agnieszka Woźniak-Starak na randce? Przyłapano ją z mężczyzną
Agnieszka Woźniak-Starak została przyłapana z mężczyzną (akpa)

Informacja o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. Młody producent wypadł ze swojej łódki na jeziorze Kisajno i zginął 18 sierpnia 2019 r. Jego ciała szukano przez klika dni. Po tych tragicznych wydarzeniach żona zmarłego Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z pracy w mediach i zaszyła się na odludziu ze swoimi psami.

Powoli jednak gwiazda wraca do normalności. Po kilku miesiącach zaczęła prowadzić audycję w radiu newonce, a we wrześniu została gospodynią programu "Dzień Dobry TVN", który prowadzi w parze z Ewą Drzyzgą. Widzowie cenią ten duet.

Teraz okazuje się, że również jej życie prywatne wraca na normalne tory. Jak donosi "Super Express", ostatnio Woźniak-Starak pojawiła się w towarzystwie dwóch mężczyzn w restauracji w centrum Warszawy. Po dwóch godzinach opuściła lokal. Pożegnała się z jednym z mężczyzn, a z drugim wybrała się na spacer.

Nie przeszkadzała im mroźna aura ani późna godzina. Dobrze bawili się w swoim towarzystwie. Czy było to tylko przyjacielskie spotkanie?

Zobacz także: Przyjaciółka zdradziła ksywkę Agnieszki Woźniak-Starak w "DDTVN"
Autor: KSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić