Aktywna majówka? Justyna Kowalczyk-Tekieli zaskakuje

2

Justyna Kowalczyk-Tekieli sportową karierę zakończyła kilka lat temu, ale nadal jest bardzo aktywna. Nie zmieniło tego nawet macierzyństwo. Jak wyglądają plany na majówkę polskiej mistrzyni?

Aktywna majówka? Justyna Kowalczyk-Tekieli zaskakuje
Justyna Kowalczyk-Tekieli (Instagram)

Życie mistrzyni olimpijskiej zmieniło się we wrześniu ubiegłego roku. To właśnie wtedy na świat przyszedł syn Hugo. Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli zostali szczęśliwymi rodzicami. Nie wywróciło to jednak, jak można się domyślać, ich świata do góry nogami.

Była sportsmenka niemal od początku zabierała synka w góry. Były spacery, było bieganie czy nawet narty. Małżeństwo zamieszkało w górach, bo tam czują się najlepiej, więc nic dziwnego, że spacery były właśnie wśród takich krajobrazów.

Wygląda jednak na to, że w majówkę Justyna Kowalczyk-Tekieli i jej rodzina zmienili otoczenie. Utytułowana biegaczka na swoim Instagramie zamieściła fotkę z Krakowa. Hashtagami zasugerowała, że zaczyna właśnie urlop.

Fani pozytywnie zareagowali na fotkę. Kowalczyk stoi z wózkiem na parkowej alejce. "Ale jak to tak. Zaniedbujesz hejterów pani Justynko" - zażartował jeden z internautów. "Cisza przed burzą. Szykujemy z Mężem specjalne atrakcje" - odpisała mistrzyni olimpijska.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Wideo niesie się po sieci. Gracz Barcelony zachował się jak Ronaldo
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić