BOB| 
aktualizacja 

Ale szalała! Edyta Herbuś pokazała film z dyskoteki

1

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów. Pokazał film, który został nakręcony, gdy miała zaledwie 10 lat. Tancerka szalała na dyskotece, a jej partnerem była osoba świetnie wszystkim znana.

Ale szalała! Edyta Herbuś pokazała film z dyskoteki
(Instagram)

Edyta Herbuś na pierwsze zajęcia taneczne poszła w wieku dziewięciu lat. To taniec sprawił, że potem wyrosła na wielką gwiazdę. Celebrytka wróciła wspomnieniami do czasów, gdy miała zaledwie 10 lat.

Edyta Herbuś zaskoczyła filmem z dzieciństwa

Tancerka i aktorka zrobiła to z okazji 40. urodzin Tomasza Barańskiego. Nieprzypadkowo, bo w filmie to właśnie on jest jej partnerem. Poniżej możecie zobaczyć, jak sobie radzili na dyskotece, która odbyła się podczas obozu tanecznego w Sielpi pod Kielcami.

Pamiętam to jak dziś! Mięliśmy po 10 lat. Przyjaźń , miłość, wspólna pasja ... ale też lata treningów, ciężkiej pracy, sukcesów, porażek, uniesień, wzruszeń, powrotów i rozstań... Taka przyjaźń jest na całe zycie - pisze gwiazda showbiznesu.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy od innych gwiazd. Michał Piróg, Anna Wendzikowska czy Katarzyna Zielińska są oczarowani popisami popularnych tancerzy. Wtedy jeszcze nie spodziewali się, że wiele lat później będą aż tak popularni.

Zobacz także: Edyta Herbuś: "Zawsze rozglądam się za ludźmi, którzy nie mają z kim spędzić świąt"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić