Aleksandra Kwaśniewska o pracy w TVN. "Zawsze się boję..."

20

Aleksandra Kwaśniewska już jako studentka zdecydowała, że chce zostać dziennikarką. Jednak początki w tej branży okazały się dla niej trudne. Córka byłego prezydenta Polski zdradziła, które aspekty zawodu wciąż bywają dla niej problemem.

Aleksandra Kwaśniewska o pracy w TVN. "Zawsze się boję..."
Aleksandra Kwaśniewska postanowiła wyznać, jak z jej perspektywy wyglądała praca z TVN (AKPA, AKPA, Podlewski)

Aleksandra Kwaśniewska jest jedną ze współprowadzących – z Marzeną Rogalską i Ane Piżl – w programie "Miasto kobiet". Córka byłego prezydenta Polski postanowiła otworzyć się przed widzami i wyjawiła, że jej praca, mimo że dla wielu byłaby zajęciem marzeń, niesie za sobą nie tylko pozytywy.

Aleksandra Kwaśniewska o pracy w mediach: "zawsze się boję, czy..."

Na profilu TVN Style na Instagramie pojawił się filmik, gdzie Aleksandra Kwaśniewska opowiada o minusach swojej pracy. Jak wytłumaczyła, najciężej radzi sobie z rozmowami z matkami, które przeżyły tragedię utraty dziecka. Obawia się, że nie zdoła powstrzymać emocji.

Dla mnie to są takie najtrudniejsze tematy, bo ja się zawsze boję, czy uda mi się utrzymać emocje na wodzy. Temat dotyczył najtrudniejszej starty, z jaką się może się mierzyć człowiek. W każdym razie – rodzic. Ze stratą dziecka – opowiadała Aleksandra Kwaśniewska w filmiku TVN Style.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Aleksandra Kwaśniewska przypomniała, że w programie "Miasto kobiet" gościły między innymi Krystyna Przybylska czy Magdalena Stępień. Obie panie dzieliły się z prowadzącymi trudnym doświadczeniem pochowania własnej pociechy. Córka byłego prezydenta Polski uważa jednak, że poruszanie podobnych tematów jest konieczne, ponieważ może pomóc innym osobom w tragicznej sytuacji.

Miałyśmy na kanapie Krystynę Przybylską i Magdę Stępień, które dzieliły się swoim doświadczeniem, historią. Myślę, że to bardzo ważny temat, ponieważ wychodzi na to, że jest bardzo niechętnie poruszany w przestrzeni publicznej. Ci rodzice zwykle zostają z tym sami. Cierpią w samotności. Tęsknią w samotności – tłumaczyła Aleksandra Kwaśniewska (TVN Style).
Zobacz także: Zobacz też: Korwin Piotrowska: "Ola Kwaśniewska w dniu swojego ślubu przeżyła największą traumę w życiu".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić