Alicja Majewska komentuje zwolnienie Piaska z TVP. Nie owija w bawełnę

156

Alicja Majewska skomentowała zwolnienie Andrzeja Piasecznego z programu "The Voice Senior". Ze słów artystki jasno wynika, co sądzi o zwolnieniu piosenkarza i jego funkcji w emitowanym na antenie TVP2 talent show.

Alicja Majewska komentuje zwolnienie Piaska z TVP. Nie owija w bawełnę
Andrzej Piaseczny i Alicja Majewska na planie programu "Voice of Senior" (AKPA)

Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny wspólnie z Izabelą Trojanowską i Witoldem Pasztem oceniali uczestników 2. edycji programu "The Voice Senior". Piaska nie zobaczymy w kolejnym sezonie muzycznego talent show. Na temat jego zwolnienia zaczęto spekulować, gdy w sieci pojawiło się nagranie z 50. urodzin artysty, podczas których skandowano wulgarne hasła odnoszące się do partii rządzącej. Jednak program był już wówczas nagrany i Telewizja Polska wydała tylko oświadczenie potępiające zachowanie swojego jurora.

Zobacz także: Znani, którzy dokonali coming outu

Szybko stało się jednak jasne, że Piasek nie ma szans pozostać gwiazdą publicznej stacji. W rozmowie z Plejadą Majewska powiedziała, że jej zdaniem polityka nie powinna oddziaływać na tego typu decyzje.

Polityka nie powinna mieć żadnego wpływu na to, co się dzieje w kulturze, w rozrywce i wielu innych dziedzinach naszego życia - podkreśliła gwiazda, która nie kryła swojej sympatii do młodszego kolegi.

W jej opinii nieobecność Andrzeja Piasecznego jako jurora to wielka strata dla programu.

Ogromnie żałuję, że Andrzeja nie będzie. Andrzej jest świetnym facetem. Świetnym jurorem był. Jest świetnym artystą i był takim klejem tego naszego jury - wyznała Alicja Majewska.
Autor: MAM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić