aktualizacja 

Anita Werner zaliczyła wtopę. Ekspert nie zostawia na niej suchej nitki

558

Anita Werner nie najlepiej weszła w nowy rok. Modowy ekspert nie ma wątpliwości, że przy okazji "Faktów" w dniu 4 stycznia zaliczyła sporą wpadkę. Daniel Jacob Dali ostro odniósł się do kreacji dziennikarki.

Anita Werner zaliczyła wtopę. Ekspert nie zostawia na niej suchej nitki
Anita Werner (TVN)

Anita Werner jest wręcz ikoną stacji TVN. Pierwsze wydanie "Faktów" poprowadziła w styczniu 2004 roku. Łatwo zatem wyliczyć, że od jej debiutu minęło już 18 lat.

Werner ma więc spore doświadczenie. Mimo to wciąż popełnia błędy. Tym razem chodzi o wpadkę modową.

4 stycznia pojawiła się na wizji w czerwonej, pstrokatej koszuli. Kamera raczej nie lubi takich kreacji. Nic więc dziwnego w tym, że niektórzy uznali, iż totalnie przestrzeliła z doborem ubioru.

Anita Werner zrównana z ziemią

Ubiór gwiazdy TVN w bardzo dosadny sposób skomentował modowy ekspert.

Wybór bluzki Anity Werner przejdzie do historii początku 2022 roku. Wzór i połączenie koloru dawały fatalny efekt oczopląsu dla widzów programu "Fakty". Kiedy nie było emisji programu w latach 90., stacje emitowały pasma kolorów bez obrazu i to jedyne porównanie występu Anity, jakie przychodzi mi teraz na myśl. Nic nie było widać, tylko ten fatalny dobór bluzki, która może kojarzyć się z krwią na desce do krojenia mięsa lub na fartuchu rzeźnika - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Daniel Jacob Dali.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić