Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. KSM
|

"Serce przestało bić", napisała Anna Dec. Fani zapłakali

115
Podziel się:

Dziennikarka zaledwie kilka dni temu poinformowała, że spodziewa się dziecka. Teraz podzieliła się bardzo przykrą wiadomością.

"Serce przestało bić", napisała Anna Dec. Fani zapłakali
Anna Dec straciła ciążę. (AKPA)

Anna Dec to popularna prezenterka, którą widzowie mogą oglądać na antenie TVN. Niedawno na swoim profilu instagramowym napisała: "Nie ma co dłużej ukrywać, choć to bardzo wczesny etap. Jest nas czworo. Przed nami jeszcze wiele miesięcy oczekiwania, by utulić naszego drugiego skarba".

Niestety, teraz musiała przekazać bardzo trudną informację. Dziennikarka straciła ciążę.

Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych. Ale był w naszym życiu i pamięć o Nim zostanie.

Dalej podzieliła się przemyśleniami o presji, jaką wywierają plotki na ciężarnych kobietach. Dec czuła przymus poinformowania wszystkich o swoim błogosławionym stanie.

Mimo że nie chcesz się tym jeszcze dzielić, to musisz, bo czujesz się idiotycznie, kiedy tyle ludzi dookoła dzieli się tym faktem, bez potwierdzenia tego u źródła.
Zobacz także: Po poronieniu kobiety mają szereg praw #dzieciutracone

Na koniec dziennikarka napisała o porażających statystykach.

Niemalże co druga z nas na tym początkowym etapie tego doświadcza. Dlatego tak ważna jest w tej kwestii powściągliwość i to, by nie wymuszać (nawet pośrednio) u kobiet informowania o tym błogosławionym, ale także jak trudnym i niepewnym stanie.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(115)
Maciek
9 miesięcy temu
Kto tego nie pszeżył nie zrozumie.
Zybi
9 miesięcy temu
Powolizapomni ania ma klasę
Karlos
9 miesięcy temu
Czy jest na tym świecie jeszcze jakaś prywatność,skromność,czy wszystko trzeba wylać na portale społecznościowe chore to jest...gfiasty tefałn
Pisior
9 miesięcy temu
Czegoś nie rozumiem.Z jednej strony TVN i jej celebryci promują masowe mordowanie dzieci nienarodzonych( panie z piorunem na twarzy itp) a z drugiej płaczą nad poronieniem? Nie macie dysonansu poznawczego? Nie ? Przecie z jedna z celebrytek dokonała aborcji bo mieszkanie było za małe na na kolejne dziecko ( Celebryci widać nie wiedzą co to antykoncepcja, My prostaki ,anty EU ;wieśniaki znamy metody antykoncepcji )
Tytus
9 miesięcy temu
Pytanie czy była zaszczepiona.Kolezanka również straciła ciąże a 2tyg wcześniej się szczepiła. Wydaje mi się ze teraz będzie wysyp problemów z ciążami. Ale co tam, nic już nie mówię żeby nie zwyzywano mnie od foliarzy itp...
Normalna
9 miesięcy temu
No niestety taka patointeligencja ma wplyw na życie mlodych duży wplyw
Normalna
9 miesięcy temu
Celebryci to wywlekaja dla kasy tak jak politycy się szmaca dla głosów i kasy cala prawda o naszym opiniotworczym swiecie
:-/
9 miesięcy temu
Japikole! Czy na podsumowaniu tego roku bedzie punkt dotyczący mody na rozpisywanie się na insta, przez tygodnie o poronieniu? Jak ta christy T. która wypisywała pomału eseje do nieżyjącego dziecka jak wywlekali kolejne afery z jej udziałem. O pewnych rzeczach nie powinno się pisać wszystkim. Zapłacili wam za to? Wypuszczenie nowy program w TV czy film? Przezywajcie tragedie prywatnie, ludzie nie muszą siedzieć z popkornem w ręku i z wypiekami na twarzy czytać o waszych intymnych sprawach.
*****TVN
9 miesięcy temu
Mają pokiereszowane poranione pokaleczone macicę od samogwałtów beleczym.Kwasniewskiej to już chyba wycięli bo bezpłodna trwałe.Robta tak dalej.
Jolita
9 miesięcy temu
Przeżyłam to samo. Współczuje. Tez musiałam powiedzieć w pracy bo pracuje w lab przy silnych chemikaliach więc przyznałam się od razu…tego samego dnia poroniłam. I właśnie komentarze ludzi, którzy nic nie mieli do powiedzenia, a bardzo chcieli coś powiedzieć wkurzały mnie najbardziej. Ania Dec przekazała fakt-była w ciąży i kolejny fakt-straciła ciąże. Nie skłamała i podzieliła się na początku pięknymi emocjami a teraz smutkiem. Jedni zrozumieją, inni nie. Życzę Pani dużo siły i spokoju.
T......... b
9 miesięcy temu
Wyrazy współczucia dla Tej Pani
Joł
9 miesięcy temu
Szkoda bo czasem jedni chcą a nie są pewni,a niekiedy się oczekuje i ....
Klara
9 miesięcy temu
I po co pisać i chwalić się,że jest się w ciąży.Śmieszą mnie słowa typu "zostałam zmuszona ".Żenada.
Normalna
9 miesięcy temu
Tylko dzieci wybranych są dziecmi od poczęcia reszty to zlepki kpmorek które można do kosza wyrzucać czysta rasa mowi to coś komuś
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić