Anna Dereszowska całkowicie odstawiła alkohol. Powód jest jasny

9

Anna Dereszowska przestała pić alkohol, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Dlaczego zdecydowała się na taki ruch? Wszystko jest już jasne.

Anna Dereszowska całkowicie odstawiła alkohol. Powód jest jasny
Anna Dereszowska (AKPA)

Anna Dereszowska wychowuje dwójkę dzieci. Chodzi o 13-letnią Lenę, a także 6-letniego Maksymiliana.

Teraz Dereszowska spodziewa się trzeciego potomka. Tygodnik "Na Żywo" podał, że aktorka i jej partner Daniel Duniak jesienią powitają na świecie syna.

Celebrytka chętnie pisze i mówi o swojej ciąży. W najnowszym wpisie na Instagramie poruszyła ważny temat. Zauważyła, że 1 na 100 dzieci cierpi na zaburzenia wynikające ze spożywania alkoholu przez ich matki w czasie ciąży. Z tego powodu odstawiła procentowe trunki.

Nie można określić, jaka dawka alkoholu może być szkodliwa dla dziecka, dlatego podjęłam decyzję - w ciąży nie piję alkoholu w ogóle! - zaznaczyła.

Anna Dereszowska zaangażowała się w ważną kampanię

Dereszowska podkreśliła też, że rocznie w Polsce rodzi się ok. 9 tysięcy dzieci obciążonych FAS, czyli płodowym zespołem alkoholowym.

Aktorka bardzo poważnie traktuje ten problem. Właśnie dlatego włączyła się w akcję "Ciąża. Trzeźwy start procentuje" Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego w Katowicach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić