Anna Lewandowska na luksusowym urlopie. Tak wypoczywa z dziećmi

22

Anna Lewandowska pochwaliła się fotką z krótkiego urlopu. Milionerka nie zdradziła, gdzie wybrała się na wypoczynek. Ale widać, że ma do dyspozycji rajski ogród.

Anna Lewandowska na luksusowym urlopie. Tak wypoczywa z dziećmi
Anna Lewandowska (East News)

Anna Lewandowska jest nierozerwalnie związana z mediami społecznościowymi, gdzie zamieszcza wpisy i zdjęcia inspirujące miliony fanów. Żona Roberta Lewandowskiego często pokazuje się w towarzystwie dzieci, ale zawsze dba, by nie naruszać zbytnio ich prywatności. Ostatnio rodzina Lewandowskich wybrała się na krótki urlop. I choć Ania miała chwilę dla siebie, to zgodnie z obietnicą zamieściła wpis dla fanów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wciąż tajemnicza. Choć gwiazda fitnessu na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych swoją codzienność, to na próżno szukać informacji z pierwszej ręki na temat jej życia osobistego. Ania nie zdradziła nawet miejsca, gdzie wybrała się na urlop z mężem i dziećmi. Fotka z maleńką Laurą w nosidełku nie pozostawia jednak złudzeń, że Lewandowcy odpoczywają w raju na ziemi.

Zobacz także: Prawdziwy baby boom. One zostaną mamami

Anna Lewandowska kontynuuje treningowe i dietetyczne wyzwanie, w którym biorą udział rzesze fanów korzystających z jej aplikacji. Przypomnijmy, że 6 maja przyszła na świat jej druga córka, Laura. Młoda mama, tak samo jak po narodzinach pierwszego dziecka 3 lata temu, od razu rzuciła się w wir pracy i błyskawicznie wróciła do dawnej sylwetki.

Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić