aktualizacja 

Anna Mucha oburzona. Usunięto jej półnagie zdjęcie przeznaczone na WOŚP

201

Anna Mucha dołączyła do gwiazd, które wystawiły rzeczy na aukcje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta w 2022 r. gra już po raz 30. Przed finałem nie brakuje sensacji.

Anna Mucha oburzona. Usunięto jej półnagie zdjęcie przeznaczone na WOŚP
Anna Mucha wystawiła na aukcję swoje zdjęcie. Instagram uznał je za nieprzyzwoite (AKPA, Allegro)

Anna Mucha, podobnie jak całe mnóstwo polskich gwiazd, wspiera Jurka Owsiaka. Aktorka postanowiła zaoferować na aukcję dla WOŚP coś specjalnego. Inne znane osoby wystawiają kanapy z show (Kuba Wojewódzki), udział w obozie sportowym (Anna Lewandowska), wspólne wyjście na kawę (Małgorzata Kożuchowska).

Anna Mucha zdecydowała, że przekaże wydrukowane zdjęcie, do którego pozowała na planie filmu "Kogel Mogel 4". Fotka jest szalenie zmysłowa. Widać na niej aktorkę roznegliżowaną w namiętnej pozie z tajemniczym mężczyzną.

Gwiazda w jednym z wpisów zachęcała do licytacji. Ku jej zdziwieniu Instagram usunął zdjęcie za "nagabywanie seksualne dorosłych".

To ja Was nadal ponagabuję! Gratuluje trollom i uprzejmie przypominam, ze WOŚP gra dla dzieci niedowidzących! Także nie dla Was, którzy dopatrzyliście się czegoś nieprzyzwoitego w swoich myślach, a nie w naszych czystych intencjach i chęci pomagania!

Dołączam do Orkiestry, przekazując na Aukcje Allegro to zdjęcie - poligraficzne (wydrukowane, może być podpisane, poświadczona autentyczność) z filmu 'Kogel Mogel 4'.

Ważne dla fabuły i Bożenny (ostatecznie to jej Akt. Akt desperacji). Zdjęcie wykonał wybitny fotograf Krzysiek Opaliński.

Pozostaje otwarte pytanie - kim jest ów Młodzieniec? - napisała Mucha na swoim profilu (pisownia oryginalna).

Wkrótce aktorka poszła śladem serwisu i usunęła swój wpis. Jednak aukcja wciąż jest. Fotografię licytuje już 19 osób. Najwyższa oferta to 2800 zł (stan na godz. 15). Przebijecie ją?

Zobacz także: "Kogel-mogel 4". Anna Mucha uradowana wróciła na plan filmowy. "Jest absolutnie cudownie!"
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić