Anna Mucha szczerze o wakacjach. "Nie biorę odpowiedzialności"

5

Anna Mucha to nie tylko aktorka czy influencerka. Ostatnimi czasy coraz częściej daje się poznać jako recenzentka restauracji, a tym razem opisała miasto, które odwiedziła na urlopie. - Nie biorę odpowiedzialności za wasze pragnienia i tęsknoty - zaczęła tajemniczo gwiazda.

Anna Mucha szczerze o wakacjach. "Nie biorę odpowiedzialności"
Anna Mucha szczerze o wakacjach. "Nie biorę odpowiedzialności" (Instagram, Anna Mucha)

Anna Mucha narzekała już kiedyś na ostrygi za 700 złotych w jednej z warszawskich restauracji. Odwiedziła też Florydę, gdzie nie smakowało jej śniadanie w hotelowej restauracji. Tym razem zabrała się za recenzję całego miasta. Odwiedziła bowiem Kubę, a dokładnie jej stolicę, Hawanę. Jak podobało jej się w tym mieście?

Aktorka postanowiła od deski do deski zrecenzować swoją wizytę. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama. W przeciwieństwie do doznań kulinarnych, te turystyczne w Hawanie oceniła całkiem przychylnie... z małymi wyjątkami. Anna Mucha znów szczera do bólu!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anna Mucha zgorszona cenami u Magdy Gessler?

Anna Mucha szczerze o wakacjach. "Nie biorę odpowiedzialności"

Anna Mucha szczerze do bólu opisała swoje wakacje w Hawanie, stolicy Kuby. Zaczęła niepozornie: - Havana mnie zaskoczyła, a byłam tam ponownie po 15 latach… Wszystko się zmieniło. Nic się nie zmieniło… - pisze gwiazda.

Nie biorę odpowiedzialności za wasze pragnienia i tęsknoty, ani nawet za plany wakacyjne, bowiem Hawana jest miastem… wyjątkowym pod wieloma względami i nawet marzenia o niej snujesz na własna odpowiedzialność… Uważaj o czym marzysz - ostrzega tajemniczo internautów.

Co miała na myśli Anna Mucha? Opisała to w następnym akapicie. Wymieniła mnóstwo epitetów dotyczących stolicy Kuby. Oprócz "tętniącej życiem", "intrygującej", "pięknej" i "romantycznej" stwierdziła, że Hawana jest również... "obs**na", "brudna", "uwłaczająca" i "słaba". Trafne spostrzeżenia? Internauci również wyrazili swoje zdanie.

Byłam rok temu w Hawanie i bardzo mnie rozczarowała: brudno, smród benzyny i moczu. Zero zieleni, wszechobecna betonoza - zaniedbana betonoza, może za wyjątkiem dwóch dzielnic. Natomiast jest cudnie w pozostałej cześć wyspy.
Cudowne miejsce, cudowni ludzie.
Kuba Hawana piękne klimatyczne miejsca. Byłam w zeszłym roku.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić