Anna Mucha zrobiła to przed kościołem. Ksiądz ocenia: "Niesmaczne"

510

Anna Mucha wrzuciła do sieci zdjęcie, które wzbudziło sporo kontrowersji. Wszystko dlatego, że pokazała pośladek przed wejściem do kościoła. Do zachowania celebrytki odniósł się ksiądz Janusz Koplewski.

Anna Mucha zrobiła to przed kościołem. Ksiądz ocenia: "Niesmaczne"
Anna Mucha wzbudziła kontrowersje (AKPA, Instagram)

Anna Mucha lubi eksponować swoje ciało. Niejednokrotnie wrzucała do sieci bardzo prowokujące fotki. Tym razem poszła po bandzie.

Ostatnio aktorka przebywała we Francji i przy tej okazji zapozowała przy kościele. Pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że odsłoniła jeden z pośladków. Czy tym samym przekroczyła granice dobrego smaku? Na to pytanie każdy może odpowiedzieć sobie we własnym zakresie.

A przy niedzieli trzeba zajrzeć do kościółka (...) Zapomniałabym Wam napisać, że produkuje kolejny spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, komedie, także jeśli ktoś chce zobaczyć więcej (lub boi się, że tylko d*pę mam do pokazania) to zapraszam do teatrów w całej Polsce (...) A teraz… niech się wstydzi ten, co… w teatrze nie był - podkreśliła Mucha pod zdjęciem.

Ksiądz reaguje na zdjęcie Anny Muchy

Do poczynań celebrytki w rozmowie z "Faktem" odniósł się ksiądz Janusz Koplewski. - To niesmaczne. Niezależnie od tego, jaka to świątynia, taki czyn oznacza brak kultury - powiedział duchowny.

Nie chcę osądzać pani Anny Muchy, bo przecież mówi się, by nie sądzić, aby samemu nie być sądzonym, ale sam czyn jest dla mnie niesmaczny - dodał.

Kapłan zaznaczył poza tym, że kościoła nie powinno się wykorzystywać do zdobywania popularności w mediach społecznościowych. - Elementarna kultura osobista wymaga tego, by ubierać się i zachowywać stosownie w świątyni i jej pobliżu, by nie urazić uczuć religijnych innych ludzi i tak jest w każdej kulturze - podkreślił ks. Koplewski.

Pod kontrowersyjnym zdjęciem aktorka początkowo zablokowała możliwość dodawania komentarzy. Później jednak zmieniła zdanie, a internauci zaczęli dzielić się swoimi opiniami.

"Wstyd mi za panią...", "Przykry widok", "Porażka... Dorosła kobieta przed kościołem wypina 4 litery" - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Maja Hirsch policzkuje Antka Królikowskiego
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić