Angelika Karpińska| 

Anna Mucha ujawnia kulisy zwolnienia z TVP. Tego się nie spodziewała

127

Anna Mucha była jurorką w programie "Dance, Dance, Dance". Na początku tego roku TVP zakończyło z nią współpracę. Teraz Anna Mucha postanowiła ujawnić szczegóły zwolnienia. Była mocno zaskoczona, gdy dowiedziała się, że już więcej nie zasiądzie w jury programu.

Anna Mucha ujawnia kulisy zwolnienia z TVP. Tego się nie spodziewała
Anna Mucha o zwolnieniu z TVP (AKPA)

W 2020 r. Anna Mucha była jurorką w drugiej edycji programu TVP2 "Dance Dance Dance". Aktorka dała się poznać jako bezpośrednia i surowa jurorka słynąca z kontrowersyjnych wypowiedzi.

W lutym Anna Mucha poinformowała na swoim Instagramie, że decyzją zarządu TVP zakończyła się jej przygoda z programem "Dance Dance Dance". Podkreśliła, że jest jej przykro i nie rozumie tej decyzji.

Anna Mucha o kulisach zwolnienia z TVP

Teraz, po kilku miesiącach, Anna Mucha postanowiła opowiedzieć Magdzie Mołek o kulisach zwolnienia z TVP. Zaznaczyła, że była przekonana, że będzie jurorką w następnej edycji programu, więc decyzja telewizji publicznej była dla niej ogromnym zaskoczeniem.

Pamiętaj o tym, że straciłam posadę w "Dance, dance, dance". Zostałam zwolniona, bo zostałam zwolniona. W momencie, kiedy się rozstawaliśmy, mimo pandemicznych warunków, żyłam w przekonaniu, że ta seria została przedłużona i to miejsce będzie tam na mnie czekało. Taka była też umowa. I któregoś dnia po prostu dowiedziałam się, że jest inaczej. Próbowałam jeszcze na ten temat rozmawiać, dyskutować, ponieważ uważam, że jest to bardzo fajny format, bardzo fajny program, ale niestety nie było takiej możliwości - wyznała Anna Mucha.
Powiem tak, wspinając się na wyżyny dyplomacji, że oczywiście jest to decyzja pracodawcy, nadawcy, czyli telewizji publicznej, i muszę to uszanować. Nie będę szturmem zdobywała anteny - dodała.

Aktorka podkreśliła również, że bardzo dobrze dogadywała się z pozostałymi jurorami programu -  Idą Nowakowską i Robertem Kupiszem. Powiedziała, że jej zdaniem tworzyli "bardzo fajne trio".

Myśmy się świetnie dogadywali i z Robertem, który również został zwolniony z programu, i z Idą, która jest niezwykle szczera w swojej postawie i w swoich odczuciach, co bardzo cenię. Myśmy się fantastycznie dogadywali. Myślę, że stworzyliśmy bardzo fajne trio - stwierdziła.

Zobacz także: Politolożka ostro o materiale TVP. „Dyskredytacja personalna Donalda Tuska”

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić