Magdalena Sawicka| 
aktualizacja 

Anna Mucha zrobiła awanturę o "kur**a plastik". Godna następczyni Magdy Gessler

123

Aktorka znana jest z tego, że dosadnie wyraża swoje poglądy. Dobitnie przekonał się o tym pewien restaurator. Anna Mucha nawrzucała mu z powodu plastiku, jaki piętrzył się na jej stole. Godna następczyni Magdy Gessler.

Anna Mucha zrobiła awanturę o "kur**a plastik". Godna następczyni Magdy Gessler
Anna Mucha awanturuje się przy obiedzie (ONS)

Annę Muchę obserwuje na Instagramie prawie 800 tys. osób. Aktorka dba o kontakt z fanami i chętnie dzieli się z nimi prywatnymi zdjęciami. Od wielu lat angażuje się w promocję ekologii, również wśród swoich obserwatorów. Ostatnio aktorka, podróżując po Polsce, zatrzymała się w jednej z miejscowości, gdzie wstąpiła do restauracji na obiad. Właściciel knajpy zapamięta tę wizytę na długo.

Gwiazda zamówiła obiad i czekała na jedzenie. Kiedy podano surówkę w plastikowym opakowaniu, zdenerwowana zaczęła relacjonować to na swoim Insta Story. "Jem go na aluminiowej tacce, plastikowymi sztućcami, z plastikowym kubkiem... I nawet kur**, surówkę mi podali w plastiku!" - skomentowała rozwścieczona gwiazda.

Zobacz także: Anna Mucha opowiada o wymarzonej Polsce

Anna Mucha poszła o krok dalej i znalazła właściciela lokalu. Zwróciła mu uwagę, że w jego restauracji nie powinno podawać się tylu rzeczy w plastiku. "Nie używam tego g***a" - powiedziała restauratorowi aktorka. Właściciel tłumaczył plastikowe sztućce i talerze ograniczaniem kosztów. Dlatego aktorka zaapelowała do fanów, by podesłali jej tanie ekologiczne jednorazowe zamienniki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić