Andrzej Sołtysik ma nowy dom. Młoda żona pokazała wnętrza

43

Patrycja Sołtysik wzniosła na Instagramie toast z okazji udanej przeprowadzki. Żona prezentera pochwaliła się efektami remontu i wykończenia domu, który kupili dokładnie rok wcześniej.

Andrzej Sołtysik ma nowy dom. Młoda żona pokazała wnętrza
Patrycja to trzecia żona Andrzeja Sołtysika (ONS.pl)

W nowym domu Sołtysików panuje jeszcze bałagan, na podłodze widać nierozpakowane kartony i niepoukładane sprzęty, ale Patrycja nie kryje radości. "Uroczyście wznoszę toast z mojej kuchni, patrząc na chłopaków jedzących kolację. Stało się! Równo rok później, 9 lipca zamieszkaliśmy w naszym nowym, wymarzonym domu" – napisała żona Andrzeja Sołtysika na Instagramie.

Zobacz także: Ilona Felicjańska rozwodzi się. Nie zamierza walczyć o męża

Patrycja Sołtysik już wcześniej pokazywała efekty prac ekipy remontowej. W ostatnich tygodniach pomagała jej też siostra i ojciec. Razem skręcali meble i szykowali wszystko do przeprowadzki. W końcu Patrycja, Andrzej i 5-letni Staszek przekroczyli próg nowej posiadłości i spędzili w niej pierwszą noc.

Patrycja Sołtysik szczególnie cieszy się z pięknej kuchni, którą nazywa swoim królestwem. Na innych zdjęciach pokazała łazienkę i sypialnię. Wiadomo, że w domu Sołtysików są dwa pokoje dziecięce, choć Andrzej i Patrycja mają na razie tylko jedno dziecko – 5-letniego Staszka. Z myślą o nim w ogrodzie powstał wspaniały domek do zabawy ze zjeżdżalnią. Całość w "kolorze rodem z Santorini" – podkreśliła szczęśliwa mama.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przypomnijmy, że Andrzej Sołtysik ożenił się z Patrycją Czop w 2015 r. W tym samym roku urodził się ich synek. Blogerka nie ukrywa, że z początku wcale nie chciała się wiązać z dziennikarzem TVN-u. "Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że będę z mężczyzną, który jest w wieku moich rodziców, tobym nie uwierzyła" – mówiła w wywiadzie dla "Gali". Andrzej jest starszy od Patrycji aż o 24 lata.

Ostatecznie udało im się jednak założyć szczęśliwą rodzinę. I teraz wszyscy razem cieszą się z przeprowadzki do nowego domu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić