Anna Nowak-Ibisz straciła pracę. Wymowny komentarz!

168

Dwanaście lat i koniec. Anna Nowak-Ibisz straciła program "Pani Gadżet", który pojawiał się na antenie TVN Style. Ta informacja wywołała spore poruszenie, bo niewiele osób spodziewało się czegoś takiego. Prowadząca postanowiła skomentować ruch stacji.

Anna Nowak-Ibisz straciła pracę. Wymowny komentarz!
Anna Nowak-Ibisz (Licencjodawca, AKPA)

Anna Nowak-Ibisz do utraty pracy odniosła się na Instagramie. Wydała bardzo obszerne oświadczenie, w którym wyraźnie dała do zrozumienia, że plany dotyczące dalszych losów jej programu początkowo były zupełnie inne.

Kochani moi, ponieważ dzisiaj biuro prasowe TVN Warner Bros Discovery wydało komunikat w wirtualnychmediach.pl, o tym, że w wiosennej ramówce, na kanale TVN Style nie zobaczycie nowych odcinków Pani Gadżet - potwierdzam, że plany były inne, ale się zmieniły. Zmienia się też pomysł na nowe zadania dla mnie jako dla prowadzącej. Zanim zatem telefony się rozdzwonią, potwierdzam jak Szymon Majewski - przekazała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odwet na mediach za Macierewicza? "Może być spokojny"

Jednocześnie zapowiedziała, że filmiki o gadżetach będzie tworzyć w internecie, wobec czego zaprasza na swój kanał. Fanom wyjaśniła, że bezrobocie absolutnie jej nie grozi, ponieważ "pracuje intensywnie już od jakiegoś czasu nad dwoma moimi projektami związanymi z polskimi manufakturami i gadżetami".

Pani Gadżet jest moją kreacją i moim drugim nazwiskiem i tak już zostanie! Tworzyłam dla Was ten program przez ostatnich dwanaście lat! W tym czasie mój ukochany syn stał się dorastającym nastolatkiem i wychowankiem całej mojej ekipy. Zdjęcia do programu odbywały się w moim domu, idealny plan do wychowywania syna przy mamie! Jako ekipa jesteśmy jak rodzina i być może nie wszyscy jeszcze wiedzą, że na planie Pani Gadżet było zawsze rodzinnie - uwielbialiśmy razem gotować, jeść, pracować, śmiać się! Wypracowaliśmy swój własny niepowtarzalny styl i język. To dzisiaj rzadkość w show biznesie - podsumowała.

"Pani Gadżet" znika z anteny

Przesądzone jest, że TVN Style nie pokaże nowych odcinków programu "Pani Gadżet". Taką informację uzyskał serwis wirtualnemedia.pl.

W wiosennej ramówce TVN Style nie pokażemy nowych odcinków "Pani Gadżet". Pracujemy za to nad nowym programem z prowadzącą Anną Nowak-Ibisz - przekazało biuro prasowe TVN Warner Bros. Disvcovery.

W magazynie "Pani Gadżet" Anna Nowak-Ibisz prezentowała i testowała przeróżne interesujące gadżety. Program pojawiał się na antenie TVN Style od wielu lat. Pierwsze odcinki trafiły do obiegu w... 2011 roku! Łatwo zatem policzyć, że magazyn gościł w polskich domach przez ponad 10 lat.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić