Anna Popek grozi byłemu partnerowi pozwem. Niebagatelne pieniądze

21

Anna Popek była przez około rok w związku z fotografem Tomaszem Krupą. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Teraz dziennikarka TVP grozi swojemu byłemu partnerowi pozwem. Fotograf ma być jej winny 9 tys. zł.

Anna Popek grozi byłemu partnerowi pozwem. Niebagatelne pieniądze
Anna Popek domaga się zwrotu pieniędzy od byłego partnerta (AKPA)

Doniesienia o nowej miłości Anny Popek pojawiły się ponad 2 lata temu. Dziennikarka Telewizji Polskiej związała się z młodszym o 11 lat fotografem Tomaszem Krupą. Para poznała się na jednej z premier filmowych.

Choć Popek i Krupa pojawiali się nawet razem na salonach, coś poszło nie tak i związek rozpadł się po niecałym roku. W ostatnim czasie fotograf zaczął grozić dziennikarce, że poniesie konsekwencje za pomówienia na temat jego osoby. Anna Popek nie pozostała mu dłużna i zapowiedziała, że także przygotowuje pozew.

Anna Popek grozi Tomaszowi Krupie pozwem. Zaczęła naliczać odsetki

Jak donosi pomponik.pl, Anna Popek chce pozwać Tomasza Krupę. Były partner ma być jej dłużnikiem na kwotę 9 tys. złotych.

Wypowiedzi podważające ten fakt skutkują przygotowaniem aktu oskarżenia m.in. z art. 212 par. 1 i 2 kodeksu karnego przeciwko Tomaszowi Krupie – czytamy w piśmie przesłanemu redakcji portalu pomponik.pl.

Dziennikarka chce naliczyć także fotografowi odsetki. Oprócz tego planuje, że odpowie przed sądem za "pomówienia".

Były partner domaga się odszkodowania od Anny Popek. "Mam nadzieję, że panią stać"

Kilka dni temu Krupa sam zabrał głos na temat związku z Popek. Na opublikowanym w sieci filmie oskarżył kobiety o "roszczeniowość". Zwrócił się także bezpośrednio do byłej partnerki.

Rozstając się z panią A.P., zostałem oczerniony (...). Pani Aniu, otóż wypowiedziała się pani bardzo niefajnie w mediach na mój temat i do tej pory nie raczyła pani sprostować tej wypowiedzi. Zapewniam panią, że poniesie pani konsekwencje tego czynu. Jest już uruchomiona procedura, która ma do tego doprowadzić. (…) Mam nadzieję, że panią stać na odszkodowanie, którego oczekuję od pani. Częściowo będzie to oczywiście przeznaczone na cele charytatywne, ale tylko częściowo – za resztę kupię sobie motocykl. Moja córka też potrzebuje pieniędzy, więc mam na co wydawać kasę – podkreślił fotograf.

Obejrzyj także: Anna Popek uderza w Kingę Rusin? "Panuje nadużywanie statusu gwiazdy"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić