Angelika Karpińska| 

Antek Królikowski zostawił ciężarną żonę, by przeżyć przygodę. "Nie żałuję"

164

Gdy Joanna Opozda była w szóstym miesiącu ciąży, Antek Królikowski wziął udział w programie "Przez Atlantyk" i zniknął na dłuższy czas. Aktor twierdzi, że nie żałuje swojej decyzji.

Antek Królikowski zostawił ciężarną żonę, by przeżyć przygodę. "Nie żałuję"
Antek Królikowski i Joanna Opozda (AKPA)

Antek Królikowski niedawno wziął udział w programie "Przez Atlantyk". Na kilka tygodni wyjechał z domu, choć jego żona Joanna Opozda była wówczas w szóstym miesiącu ciąży. Warto dodać, że gwiazda bardzo źle ją znosiła.

Antek Królikowski: "Wiem, że podjąłem dobrą decyzję"

W wywiadzie dla serwisu "Party" aktor zdradził, że nie żałuje swojej decyzji. Tłumaczył także, dlaczego zdecydował się na udział w programie.

Wiedziałem, że jest to trudny czas, bo to był szósty miesiąc ciąży Aśki, ale wiedziałem, że kiedy pojawia się taka propozycja, to trzeba do niej podejść rozsądnie. (...) Jestem człowiekiem, który uwielbia wyzwania, kocha przygody i przekraczanie też pewnych granic. W tym przypadku wiedziałem, że to coś, co po prostu chciałbym zrobić - powiedział Królikowski.
Dziś wiem, że podjąłem dobrą decyzję. Nie żałuję. (...) Byłem szczęśliwy na tej łódce. Opowiem synowi, jak to tatuś, kiedy on za chwilę był na świecie, przepłynął ten Atlantyk - dodał.

Przypomnijmy, że Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami 22 lutego. 33-letnia aktorka urodziła synka Vincenta. Pudelek ujawnił jednak, że Królikowski jeszcze przed narodzinami syna zdradzał ciężarną żonę i zostawił ją dla jej sąsiadki.

Obejrzyj także: Maja Hirsch o udziale w "Przez Atlantyk": "Najbardziej irytował mnie Antek Królikowski"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić