Antoni Królikowski nie wytrzymał. Tak odpowiedział Miśkowi Koterskiemu

10

Antek Królikowski poruszony wypowiedzią Miśka Koterskiego. 34-letni celebryta uznał, że opinie wygłoszone przez partnera Marceli Leszczak są dla niego krzywdzące.

Antoni Królikowski nie wytrzymał. Tak odpowiedział Miśkowi Koterskiemu
Antoni Królikowski (AKPA)

Ostatnie miesiące czy też lata nie były łatwe dla Antoniego Królikowskiego. Niedawno było głośno o jego rozstaniu z Joanną Opozdą.

Później Królikowski rozpętał aferę za sprawą tego, że prowadził samochód pod wpływem środków odurzających.

Tymczasem Antek poczuł się dotknięty słowami Miśka Koterskiego. W podcaście "Wojewódzki&Kędzierski" dopatrzył się on łączących ich podobieństw.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ada Fijał oceniła Roxie Węgiel. Padły mocne słowa
Antek jest naprawdę zdolnym aktorem. Dzisiaj, jak na niego patrzę, to niestety widzę siebie z tamtych lat, bo tak samo zrujnowałem swoje życie. Chodzi mi o to, w czym on teraz tkwi (…) Po prostu ta historia jest bardzo podobna do mojej, jeśli chodzi o substancje, jakie przyjmuje. Myślę, że jeśli on by się z tego wydostał, jeśli by wykonał ogromną pracę i dokonał przemiany, to myślę, że za parę lat, w trzeźwym życiu mógł to rewelacyjnie zagrać - zauważył Koterski.

Do tych słów Królikowski odniósł się w rozmowie z Pudelkiem. - Bardzo odważne słowa jak na byłego heroinistę - zaczął.

Ja, w przeciwieństwie do Michała, nie miałem do czynienia z tak zabójczymi substancjami… To chore, że nawet w obliczu zatrzymania przez policję, badań pod kątem wszystkich narkotyków i wykryciem jedynie THC w mojej krwi, jestem porównywany do takich osób jak Misiek - dodawał.

I podkreślił, że porównywanie heroiny do marihuany jest absurdalne.

Królikowski zwrócił się do Koterskiego

Królikowski dał do zrozumienia, że jego znajomość z Koterskim stanęła pod znakiem zapytania.

- Jeszcze kilka miesięcy temu byłeś ze mną i Izą na koncercie w Lublinie. Miałeś wiele okazji ku temu, aby powiedzieć mi te twoje przykre słowa w twarz, może wtedy zrozumiałbyś, jak krzywdzące dla mnie jest to porównanie - zauważył.

Wykorzystywanie mojego trudnego czasu do robienia wokół siebie szumu celem promocji własnej biografii jest po prostu słabe (...) Gdybyś na przyszłość chciał porozmawiać, masz mój numer - podsumował Antek.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić