Aktor oskarżany o kanibalizm. "Chciał upiec ludzkie żebra"

13

Armie Hammer wciąż jest oskarżany o kanibalizm, gwałty i przemoc wobec swoich partnerek. Jego żona Elizabet Chambers do tej pory nie komentowała żadnych doniesień. Teraz przerywa milczenie.

Aktor oskarżany o kanibalizm. "Chciał upiec ludzkie żebra"
Armie Hammer z żoną Elizabeth Chambers. (Getty Images)

Elizbaeth Chambers, żona Armiego Hammera, przerywa milczenie po kolejnych doniesieniach o kanibalizmie jej męża. Skomentowała post, w którym ujawniono informację, że trwają rozmowy w sprawie drugiej części filmu "Tamte dni, tamte noce". Film nagrodzony Oscarem mocno wylansował Armiego Hammera.

Żona aktora napisała pod postem krótki i wymowny komentarz: "Brak słów". Już po pierwszych doniesieniach, pojawiły się informacje, że Elizabeth we wszystko wierzy i nie ma wątpliwości co do prawdziwej natury męża. W lipcu ogłosiła, że ona i Armie zamierzają się rozwieść.

Armie Hammer oskarżony i kanibalizm

Na początku tego miesiąca do sieci wyciekły niezweryfikowane screeny z rozmów aktora i jednej z jego kochanek. Domniemane wiadomości od aktora zawierały szczegółowe fantazje dotyczące gwałtu, BDSM i kanibalizmu. Miał fantazjować o zabijaniu i piciu krwi. Nakłaniał także swoją partnerkę do niebezpiecznych zachowań.

Zobacz także: Reanata Dancewicz na proteście pod TK: "Stała się rzecz haniebna"

Niedługo później inna partnerka aktora także opowiedziała o swoich doświadczeniach. Paige Lorenza, twierdziła, że ​​Armie wyciął na jej ciele swoje inicjały. Proponował jej także wycięcie i upieczenie jej żeber. Modelka przyznała także, że ma teraz problemy psychiczne i chodzi na terapię.

Armie Hammer nie przyznał się do tych oskarżeń. Historie, które zostały opowiedziane przez byłe partnerki nazwał "bzdurami". Mimo to wszyscy się od niego odsuwają. Aktor stracił już rolę w komedii romantycznej z Jennifer Lopez i w serialu o "Ojcu chrzestnym".

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić