oprac. Anna Ryta| 
aktualizacja 

Przerażające doniesienia. Armie Hammer jest kanibalem?

51

Armie Hammer miał wysyłać do kobiet szokujące wyznania. "Będę taki niegrzeczny i sprośny, gdy się wreszcie zobaczymy. Jest tyle możliwości. Muszę napić się twojej krwi" - cytuje treść wiadomości jedna z jego "ofiar". Co ciekawe, była żona aktora nie zamierza go bronić.

Przerażające doniesienia. Armie Hammer jest kanibalem?
Armie Hammer jest kanibalem? (Getty Images)

Armie Hammer może mieć poważne kłopoty. Wszystko zaczęło się, gdy anonimowa kobieta opublikowała w mediach społecznościowych wiadomości, jakie rzekomo dostała od aktora. Napisał jej m.in., że jest kanibalem. Później fantazjował o gwałcie.

"Jestem w 100 proc. kanibalem. Chciałbym cię zjeść". "Jesteś niewolnicą. Odetnę twój palec", "Będę taki niegrzeczny i sprośny, gdy się wreszcie zobaczymy. Jest tyle możliwości. Muszę napić się twojej krwi" - miał pisać. Po wypłynięciu tych szokujących informacji okazało się, że kobiet, które otrzymywały podobne wiadomości, jest więcej.

Fani stanęli za gwiazdorem murem, nie wierząc w historie przedstawiane przez rzekome ofiary molestowania. Wówczas głos w sprawie zabrała osoba z otoczenia byłej żony Hammera.

Armie wydaje się być potworem. Wiele z tych kobiet napisało do Elizabeth (Elizabeth Chamber, była żona - przyp. red.) i chociaż początkowo nie chciała tego przyznać, teraz wie, że mówią prawdę - powiedział anonimowy informator w rozmowie z "Daily Mail".

Źródło dodało, że jedna z kobiet, która napisała do Chamber, nie mogła poradzić sobie z traumą i zapomnieć słów Hammera. Musiała skorzystać z pomocy terapeuty. "Rzeczy, które chciał zrobić, bardzo ją przestraszyły. Elizabeth jest bardzo zaniepokojona jego sposobem polowania na młode, bezbronne kobiety" - dodał informator.

Na razie Armie Hammer nie odniósł się do tych zarzutów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić