Filip Borowiak
Filip Borowiak| 

Banasiuk o kulisach scen erotycznych. Dlaczego nie korzysta z pomocy?

16

Mateusz Banasiuk w rozmowie z nami opowiedział, jak przez lata wyglądało jego doświadczenie z kręceniem scen erotycznych. Aktor przyznaje, że nie korzysta z pomocy tzw. koordynatora scen intymnych, mimo że ma taką możliwość. Dlaczego? Zobaczcie nasz materiał wideo.

Banasiuk o kulisach scen erotycznych. Dlaczego nie korzysta z pomocy?
Mateusz Banasiuk o kręceniu scen rozbieranych (AKPA, AKPA)

Mateusz Banasiuk odwiedził studio Wirtualnej Polski, by opowiedzieć o filmie "Dziewczyna influencera", który lada moment wejdzie do kin i w którym wcielił się w rolę szefa agencji marketingowej. Aktor zdradził nam, jak wyglądała praca na planie oraz dlaczego jego zdaniem warto poruszać temat zagrożeń, które czyhają w internecie.

Fragment rozmowy o filmie "Dziewczyna influencera" będzie można obejrzeć w naszym serwisie w piątek.

Mateusz Banasiuk w jednej ze scen w filmie występuje nago. Zapytaliśmy go, jak do tej pory wyglądało jego doświadczenie z kręceniem scen, w których występuje bez ubrania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mateusz Banasiuk o kręceniu rozbieranych scen. "Ja osobiście nie potrzebuję koordynatora scen intymnych na planie"
Jeśli chodzi o moje ciało, jest to część mojego wyrazu artystycznego. Jeżeli rola wymaga ode mnie tego, żebym się rozebrał i pokazał swoje ciało, to to rozumiem. Nie mam z tym problemu (...) Ja w chyba każdej roli teatralnej i filmowej się rozbieram. Nawet w przedstawieniu "Big bang, czyli wielki wybuch" w Teatrze Komedia, gdzie gram z Arturem Chamskim, biegamy po scenie zasłonięci tylko malutkimi poduszeczkami - mówił.
Tak jakoś jest, że to ciało jest częściej eksponowane od jakiegoś czasu. Dlatego też muszę o to ciało odpowiednio zadbać, żeby pokazać je publiczności - dodał Mateusz Banasiuk.

A co sądzi o modnych ostatnio na planach filmowych tzw. koordynatorach scen intymnych?

Ja do tej pory nie korzystałem z pomocy takiej osoby, która by koordynowała te sceny miłosne. Ale nie mam nic przeciwko temu, że jeśli ktoś dzięki temu poczuje się bezpieczniej (...) Ja takiej osoby nie potrzebuję, bo mam już duże doświadczenie w tych scenach - wyznał.

A jak Mateusz dba o ciało? I dlaczego w filmie "Listy do M. 5" wycięto jego nagą scenę? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Zobaczcie też ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka był Maciej Musiał. Aktor opowiedział nam m.in. jak współpracowało mu się z Januszem Gajosem i Cezarym Pazurą przy filmie "Fuks 2", dlaczego postanowił na pewien okres czasu porzucić aktorstwo i postawić na edukcję w szkole teatralnej.

Zobaczcie cały wywiad z Maćkiem:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Musiał: Mam pomysł, jak ciekawie reaktywować "Rodzinkę.pl"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić