Adam Dąbrowski| 
aktualizacja 

Barbara Nowak życzy miłego dnia pokazując kwiatki

21

Wiosna już zapasem, na zewnątrz coraz cieplejsze temperatury, a powrotu zimy nie widać. Podobnie na balkonie byłej kurator oświaty Barbary Nowak, która podzieliła się radosnym widokiem.

Barbara Nowak życzy miłego dnia pokazując kwiatki
Barbara Nowak z ważnym przesłaniem dla swoich obserwatorów (zdjęcie ilustracyjne) (GETTY, NurPhoto)

Nie jest tajemnica, że Barbara Nowak jest postacią bardzo kontrowersyjną. Jako jedna z najbardziej przychylnych osób Prawu i Sprawiedliwość najgłośniej sprzeciwia się szeregu zmian nowej partii rządzącej.

Kobieta niedawno poznała swoją zastępczynie - na stanowisku małopolskiej kurator oświaty powołano Gabrielę Olszowską, czyli osobę, którą przed laty zwolniła z pracy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ile kosztują podstawowe zakupy w Biedronce i Lidlu? Tyle zapłaciliśmy

Po bardzo napiętych tygodniach, nadszedł jednak czas na chwilę wytchnienia. W końcu dobrze jest odpocząć od stresów codzienności, gdy pogoda temu sprzyja - a w ostatnich dniach z nią jest rekordowo. Powrotu zimy nie widać, a wiosna wielkimi krokami wita nas pięknymi różami Barbary Nowak:

Dziś w Krakowie piękna pogoda, wiosennie i słonecznie, a w mieszkaniu zakwitły róże przeniesione na zimę z tarasu. Dzielę się radosnym widokiem. Serdecznie pozdrawiam!
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zabawny jest kontekst sytuacji - w ostatnich dniach była kuratorka regularnie pisała w kontekście katastroficznych tematów oraz w stanowczych słowach wyrażała sprzeciw wobec polityki nowego rządu. Dziś jednak jest czas na wytchnienie, które podzielają też inne osoby:

Mazowsze też ciepłe i słoneczne. Pozdrawiam Panią - odpisała Pani Barbara

Komentujący pytają, czy zdjęcia kwiatów zostały zrobione na balkonie jej mieszkania, które jest właśnie pod lupą krakowskiej prokuratury.

W tym mieszkaniu, które weszło w Pani władanie w sposób nie do końca uznawany za legalny, czy w jakimś innym? - pyta Aleksandra Sarna
Czy róże są skradzione z kuratorium? - czytamy w komentarzach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić