aktualizacja 

Beata Tadla wraca do zdrowia. Pochwaliła się, co robiła w niedzielę wieczorem

29

Popularna dziennikarka radiowa i telewizyjna Beata Tadla w ostatnim czasie zmagała się z problemami ze zdrowiem, przez co trafiła nawet do szpitala. Z jej relacji w mediach społecznościowych wynika, że czuje się już znacznie lepiej. W niedzielę wieczorem Beata Tadla odwiedziła Pałac w Wilanowie.

Beata Tadla wraca do zdrowia. Pochwaliła się, co robiła w niedzielę wieczorem
Beata Tadla. (Instagram)

W ubiegły wtorek w mediach pojawiły się informacje, że Beata Tadla trafiła do szpitala. Syn dziennikarki Jan Kietliński w rozmowie z Pudelkiem zdradził, że pogorszenie jej stanu zdrowia miało związek z przemęczeniem. Potwierdził także, że Beata Tadla miała objawy zapaści.

Wszystko z nią w porządku. Musi po prostu odpoczywać. Była lekko przepracowana i potrzebuje po prostu wakacji - powiedział Pudelkowi syn Beaty Tadli.

- Miała objawy zapaści. Typowe przy dużym przemęczeniu. Lekarze zalecili odpoczynek, dużo snu, a mama na pewno się zastosowała - dodał.

Beata Tadla wciąż nie odniosła się do wydarzeń z zeszłego tygodnia. Sądząc jednak po jej InstaStories dziennikarka czuje się już o znacznie lepiej. W niedzielę wieczorem 23 stycznia wybrała się bowiem wraz z ukochanym do Królewskiego Ogrodu Światła w Pałacu w Wilanowie.

Na jednym opublikowanych zdjęć 46-letnia dziennikarka pozuje w objęciach swojego męża. Mamy nadzieję, że jej szeroki uśmiech, który widać na zdjęciu świadczy o jej aktualnym samopoczuciu.

Zobacz także: Beata Tadla o TVP: skala propagandy, kłamstwa i manipulacji jest nie do wyobrażenia
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić