Angelika Karpińska| 

Beata Tadla wyszła za mąż. Kim jest jej ukochany?

79

Beata Tadla podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Okazuje się, że dziennikarka wyszła za mąż. Opublikowała romantyczne zdjęcia ze ślubu z tajemniczym Michałem. "Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie" - napisała Beata Tadla.

Beata Tadla wyszła za mąż. Kim jest jej ukochany?
Beata Tadla jest mężatką. (AKPA)

Beata Tadla zaskoczyła swoich fanów. Dziennikarka pochwaliła się na Instagramie, że wyszła za mąż. Opublikowała również kilka romantycznych zdjęć ze ślubu.

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

O ukochanym Beaty Tadli wiadomo niewiele. Mężczyzna ma na imię Michał, a para zaręczyła się w sierpniu ubiegłego roku. Było to zaledwie 2 miesiące po tym, jak dziennikarka zakończyła 2-letni związek z biznesmenem Rafałem.

Burzliwe życie miłosne Beaty Tadli

Beata Tadla ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Mając niecałe 20 lat wyszła za mąż za sierżanta Wojska Polskiego. Jej drugim mężem był dziennikarz Radosław Kietliński, z którym była w latach 2001-2014. 45-latka ma z nim syna Jana. Dziennikarka była również w 5-letnim, nieformalnym związku z Jarosławem Kretem.

Zobacz także: Nowe ciąże w show-biznesie. Jest sporo gwiazd, które spodziewają się dziecka

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić