Ślub Magdy Gessler. Mąż zdradził tajemnicę

87

Magda Gessler po raz trzeci wyszła za mąż. Popularna restauratorka w nietypowy sposób przekazała radosną wiadomość, bowiem zamieściła za swoim profilu w mediach społecznościowych osobiste wyznanie swojego nowego męża.

Ślub Magdy Gessler. Mąż zdradził tajemnicę
Magda Gessler z mężem, Waldemarem Kozerawskim. (Facebook)

Zmiany w życiu prywatnym Magdy Gessler. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła wpis z którego wynika, że Magda Gessler wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem Waldemarem Kozerawskim.

Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć czy postów oddzielając życie prywatne od świata medialnego.. Social mediów....Dzisiaj postanowiłem to zmienić. Chciałbym powiedzieć o Mojej Żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem jakiego znam! - czytamy na profilu Magdy Gessler.

Lekarz medycyny estetycznej Waldemar Kozarawski, z którym restauratorka jest w związku od wielu lat jest już trzecim mężem Gessler. Pierwsze plotki o tym, że popularna restauratorka powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu pojawiły się kilka dni temu, kiedy Gessler pochwaliła się obrączką.

Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka, nie mogę się na nią napatrzeć. Dziękuję Ci bardzo Walduś - napisała restauratorka pod swoim zdjęciem, na który eksponuje obrączkę.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mąż Gessler dalej w poście opisuje za co kocha popularną restauratorkę oraz odkrywa nieznane jak dotąd cechy Gessler.

Jest piękna, dumna i dobra w środku. A wbrew temu co ludzie myślą bardzo nieśmiała i niepewna na zewnątrz... Zawsze skłonna do pomocy każdemu z kim zetknie ją los.. To nie tylko pomoc w Kuchennych rewolucjach, ale to ogromna empatia dla ludzi zwierząt i sytuacji w jakich się znajduje. Doświadczam tego na każdym kroku będąc z Nią na urlopie w domu czy na towarzyskim spotkaniu - czytamy w poście.
Kocham ją bardzo bo jest wyjątkowa i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za Nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham Cię Magda za to jaka jesteś. Nigdy się nie zmieniaj - kończy wpis mąż Gessler.
Zobacz także: Restauracja Magdy Gessler otwarta. Sama Gessler pisze: odcinam się. Pojechaliśmy na miejsce
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić