Blanka Lipińska skarży się na polskie linie lotnicze. Ujawnia, co się stało

8

Blanka Lipińska ma za sobą premierę kolejnej odsłony "365 dni" w Nowym Jorku. Okazuje się, że przed tym wydarzeniem celebrytka nabawiła się problemów zdrowotnych. Wszystko za sprawą niskiej temperatury w samolocie.

Blanka Lipińska skarży się na polskie linie lotnicze. Ujawnia, co się stało
Blanka Lipińska (AKPA, Instagram)

Blanka Lipińska obecnie znajduje się w Nowym Jorku. 19 sierpnia miała tam miejsce światowa premiera trzeciej odsłony trylogii - "Kolejne 365 dni". Przed tym wydarzeniem celebrytka musiała odbyć dość długą podróż samolotem.

W trakcie lotu obsługa włączyła klimatyzację. Za sprawą zbyt niskiej temperatury Lipińska gorzej się poczuła.

Jest przepiękna pogoda, dzisiaj mamy spotkanie z fanami. Wczoraj mnie nie było na Instagramie, gdyż nie czułam się najlepiej, ponieważ polskie linie lotnicze postanowiły na 10 godzin podróży włączyć klimatyzację na jakieś 15 stopni i mnie po prostu zwyczajnie przewiało - powiedziała na Instagramie.

Lipińska musiała skorzystać z leków. Dzięki nim udało się stanąć na nogi.

Więc wczorajszy dzień spędziłam w łóżku, jedząc na zmianę paracetamol z ibuprofenem. Super, bardzo dziękuję polskim liniom lotniczym - podsumowała gorzko.

Blanka Lipińska wściekła na polskie linie

Lipińska była w na tyle dobrej formie, że pojawiła się na premierze kolejnej odsłony "365 dni". Później podzieliła się z internautami swoimi wrażeniami z niezwykłej nocy. Ponownie musiała wbić szpilę polskim liniom lotniczym.

Dzień dobry, moi kochani, to będzie piękny dzień. Tak, mój śpiewny głos dzisiaj, kolejny dzień mogę powiedzieć: dziękuję polskie linie lotnicze. Dzięki wam mam głos jak Barry White, super - podsumowała celebrytka.

Przypomnijmy, że trzecia odsłona "365 dni" jest już dostępna na platformie Netflix. W ciemno można zakładać, że film obejrzy mnóstwo osób, podobnie jak w przypadku poprzednich części. Od początku polski erotyk budzi mnóstwo emocji i ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników.

Zobacz także: Natasza Urbańska "Let me lie"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić