Blanka odwołuje koncerty. Wydała oficjalne oświadczenie

46

Blanka Stajkow musiała zmodyfikować swoje plany. Wszystko ze względu na to, że mierzy się z problemami zdrowotnymi. Artystka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że nie będzie mogła uczestniczyć w koncertach promujących "Solo" przed półfinałem Eurowizji w Liverpoolu.

Blanka odwołuje koncerty. Wydała oficjalne oświadczenie
Blanka (AKPA)

Blanka Stajkow wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2023. Ten triumf wywołał mnóstwo emocji. Nie brakowało takich, którzy twierdzili, że wokalistka nie zaprezentowała się zbyt dobrze i nie powinna pojechać na prestiżową imprezę.

Przed Eurowizją Blanka ma dość napięty harmonogram. Niestety, konieczne było wprowadzenie korekt. Okazało się, że Stajkow musi wycofać się z eurowizyjnych imprez w Londynie, a także Amsterdamie. To dlatego, że reprezentantka Polski ma problemy z głosem.

O rezygnacji z udziału w najbliższych koncertach Blanka poinformowała na Instagramie. Zaznaczyła, że nie chciała rozczarować fanów, ale jednak problemy zdrowotne wzięły górę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Hyży o Blance i zamieszaniu wokół tegorocznej Eurowizji. Mówi, komu kibicowała w tegorocznych preselekcjach

Blanka nie może mówić. Co z występem na Eurowizji?

Blanka Stajkow zrelacjonowała, że aktualnie nie może ani śpiewać, ani mówić. W związku z tymi perturbacjami lekarze zalecili jej odpoczynek w domu.

Cześć kochani, bardzo mi przykro, że nie będę mogła uczestniczyć w eurowizyjnych imprezach w Amsterdamie i Londynie w tym roku. Niestety bardzo się rozchorowałam. Z powodu aktualnego zapalenia krtani i tchawicy muszę zostać w domu. Nigdy nie chcę nikogo zawieść, ale straciłam głos i nie byłabym w stanie mówić ani śpiewać. - poinformowała Blanka na Instagramie.

- Chciałam tylko poświęcić chwilę, aby podziękować wszystkim moim niesamowitym fanom za wsparcie i miłość, jaką mi okazaliście. To znaczy dla mnie wiele i jestem bardzo wdzięczna za każdego z was. Nigdy tego nie zapomnę. Wrócę wkrótce lepsza niż kiedykolwiek, obiecuję. Kocham was wszystkich - pisze do fanów Blanka.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić