Blanka ujawnia. Takie słowa wyszeptała jej Edyta Górniak

0

Blanka Stajkow okazała się bezkonkurencyjna podczas polskich preselekcji do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Po niedzielnym triumfie ujawniła, co usłyszała od Edyty Górniak. Trzeba przyznać, że doświadczona wokalistka pokusiła się o piękne słowa.

Blanka ujawnia. Takie słowa wyszeptała jej Edyta Górniak
Blanka Stajkow, Edyta Górniak (PAP)

Niemałych emocji dostarczyły polskie preselekcje do Eurowizji 2023. Widzów rozgrzał choćby sam werdykt. Nie brakuje niezadowolonych z triumfu Blanki Stajkow, która zamierza podbić Liverpool hitem "Solo".

Młoda wokalistka mocno przeżyła triumf w preselekcjach. Olbrzymiej radości nie ukrywała podczas rozmowy z Pomponikiem.

Bardzo dobrze się czuję, dalej w to nie wierzę. Jestem w kompletnym szoku, cała się trzęsę. Wielkie wow! - podkreślała Blanka Stajkow.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Magda Gessler o inflacji i galopującym wzroście cen. Ma radę, żeby robić rozsądniejsze zakupy

Wyjaśniała również, w której chwili przeżyła największy szok. - To był dla mnie największy szok w momencie, kiedy zobaczyłam na tablicy, że jury dało mi 12 punktów. Imiona wyświetlały się od dołu i cały czas czekałam na moje imię. Byłam pewna, że ono zaraz się wyświetli niżej. Okazało się, że było na samej górze. Jestem w totalnym szoku i bardzo wdzięczna - powiedziała Blanka.

Blanka Stajkow usłyszała to od Edyty Górniak

Przewodniczącą jury polskich preselekcji do Eurowizji 2023 była Edyta Górniak. W przeszłości wywalczyła ona bardzo dobry wynik podczas prestiżowego konkursu muzycznego. Co powiedziała Blance po niedzielnym sukcesie?

Poznałyśmy się tak naprawdę dopiero teraz. Uścisnęła mi dłoń i powiedziała, że bardzo się cieszy. Powiedziała, że "piosenka jest lekka, przyjazna, jak takie słoneczko na niebie". Bardzo miłe słowa, chciałabym podziękować jej z tego miejsce - dodała Blanka, cytowana przez Pomponik.

Blanka zaprezentuje swoje umiejętności na Eurowizji już 11 maja 2023 roku. Wielki finał został zaplanowany natomiast na 13 maja 2023 roku. Wierzymy, że w gronie najlepszych nie zabraknie reprezentantki naszego kraju.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić