Miss mundialu znów błyszczała. Tym razem nie na meczu piłkarskim

4

Ivana Knoll ma za sobą udział w kolejnym wydarzeniu sportowym. Tym razem miss mundialu w Katarze nie pojawiła się na meczu piłkarskim, ale na walce pokazowej Floyda Mayweathera z Aaronem Chalmesem. Za pośrednictwem Instagrama zaprezentowała migawkę z O2 Arena London.

Miss mundialu znów błyszczała. Tym razem nie na meczu piłkarskim
Ivana Knoll (Getty Images, 2022 Chris Brunskill/Fantasista)

Mistrzostwa świata w Katarze Ivana Knoll będzie wspominać z pewnością do końca życia. I nie chodzi tutaj oczywiście wyłącznie o emocje sportowe. Przepiękna Chorwatka przy okazji mundialu zrobiła furorę. Podczas wielu meczów zachwycała na trybunach.

O Ivanie rozpisywały się media na całym świecie. Jej popularność zaczęła natomiast wzrastać w niesamowitym tempie. Mundial przyniósł jej gigantyczne grono fanów. Do ogromnego rozgłosu przyczyniło się choćby to, że na katarskich stadionach Ivana pojawiała się w strojach, które nie zakrywały zbyt wiele. Oczywiście znaczenie miała również jej uroda.

Zachwyty na punkcie Knoll płynęły i nadal napływają z różnych zakątków świata. Piękna Chorwatka wykorzystuje natomiast to, co przyniósł jej turniej w Katarze. Śmiało można stwierdzić, że dzięki ogromnej popularności jest ustawiona praktycznie na zawsze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Anita Włodarczyk i piłka nożna? No, no - zdziwicie się!

Ivana Knoll zachwycała w Londynie

Ostatnio pojawiła się na kolejnym wydarzeniu sportowym. Tym razem zobaczyła "na żywo" walkę pokazową Floyda Mayweathera z Aaronem Chalmesem. Za pośrednictwem Instagrama pokazała migawki z Londynu. Możemy dostrzec, że na wydarzeniu pojawiła się w obcisłym kombinezonie, który mocno podkreślił jej sylwetkę.

Oglądacie dziś wieczorem boks? - pytała Ivana.

Momentalnie pojawiły się zachwyty ze strony fanów. Zdjęcie, na którym Ivana pozuje obok ringu, robi furorę - zebrało już mnóstwo polubień.

Walka pokazowa toczyła się na dystansie ośmiu rund. Mayweather miał zdecydowaną przewagę. Pewnie triumfował na punkty.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić