Bono zaskoczył wszystkich. U2 zagrali koncert w kijowskim metrze

"Prezydent Zełenski zaprosił nas do wystąpienia w Kijowie, by pokazać solidarność z Ukraińcami. I tak właśnie zrobiliśmy" - poinformował w niedzielę U2. Bono, wokalista zespołu, pojawił się na stacji metra w Kijowie gdzie zaśpiewał razem z ukraińskimi muzykami.

Bono zaskoczył wszystkich. U2 zagrali koncert w kijowskim metrze
Bono dał koncert w Kijowie. (PAP)

Na stacji metra Chreszczatyk Bono wystąpił razem z ukraińską grupą rockową Antytila. Jej członkowie przerwali swoją działalność artystyczną, aby wstąpić do armii i walczyć na froncie. O niezwykłym wydarzeniu muzycznym poinformowała ukraińska agencja UNIAN.

Bono zagrał koncert w Kijowie

Legendarny Bono i The Edge z U2 występują teraz na stacji metra Chreszczatyk. Wizyta Bono na Ukrainie była nieoczekiwana - napisała agencja na swoim Telegramie.

Nagrania i zdjęcia z występu szybko pojawiły się w mediach społecznościowych. Bono oraz Taras Topola z zespołu Antytila zaśpiewali utwór "Stand by Ukraine". Legendarny wokalista z Irlandii przyjechał do Kijowa z kolegą z zespołu U2 - The Edge. Jak przekazali w mediach społecznościowych, otrzymali zaproszenie od samego Wołodymyra Zełenskiego.

Ludzie na Ukrainie nie walczą tylko o swoją wolność, walczycie także za nas wszystkich, którzy kochamy wolność – mówił Bono w trakcie występu.

Zespół Antytila w ostatnich dniach wydał także piosenkę z Edem Sheeranem. Utwór 2step został częściowo nagrany na froncie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Ed Sheeran – 2step ft Antytila [Official Video]
Zobacz także: Bez parady morskiej w Dni Zwycięstwa? "Rosja może się obawiać"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić