Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Brad Pitt otworzył się w nowym wywiadzie. Opowiedział o problemach

12
Podziel się:

W nowym wywiadzie dla sierpniowego wydania czasopisma "GQ", Brad Pitt nie gryzł się w język i szczerze opowiedział o swoich problemach. Zabrał głos także na temat końca kariery.

Brad Pitt otworzył się w nowym wywiadzie. Opowiedział o problemach
Szczere wyznanie Brada Pitta. Aktor poruszył trudne tematy (Getty Images for AFI, Amy Sussman)

Tematów poruszonych przez Brada Pitta było mnóstwo. 58-letni zdobywca Oscara opowiadał o tym, gdzie widzi siebie w swojej dalszej karierze, poczuciu samotności i o tym, jak na pierwszym miejscu postawił swoje zdrowie, rzucając palenie i uczęszczając do klubu anonimowych alkoholików.

Pitt ujawnił między innymi, że rzucił palenie podczas pandemii koronawirusa, decydując się na całkowitą rezygnację z papierosów, ponieważ próba tylko częściowego ograniczenia palenia kompletnie nie działała dla niego. Postanowił raz na zawsze rozprawić się jednym z nałogów, który spędzał mu sen z powiek.

Kolejną wadą, którą przezwyciężył przezwyciężył w ostatnich, było odstawienie alkoholu sześć lat temu. Jego leczenie trwało 1,5 roku i wspomina je z dużym sentymentem. Otworzył się na innych ludzi, których wspomina do dziś.

Miałem tutaj naprawdę fajną grupę mężczyzn, która była prywatna i selektywna, więc była bezpieczna (...). Zawsze czułem się bardzo samotny w moim życiu, samotny dorastając jako dziecko, samotny nawet tutaj - podkreśla popularny aktor.

Brad urodził się i wychował w konserwatywnym domu. Na szczyt doszedł tylko i włącznie ciężką pracą. Po przeprowadzce do Los Angeles, mając tylko 325 dolarów w kieszeni, musiał spać na kanapie. Pitt wykonał wiele małych, nisko płatnych prac, zanim jego kariera aktorska nabrała rozpędu.

Pitt po drugiej stronie barykady

Pitt coraz więcej czasu za kamerą jako producent. Powiedział, że to celowe, ponieważ zdaje sobie sprawę, że pewne rzeczy w jego życiu dobierają końca.

Uważam, że jestem na końcu pewnego etapu. Zostały mi 3 miesiące, najdalej pół roku - powiedział tajemniczo aktor.

Co ciekawe, po raz pierwszy Pitt mówił o zakończeniu kariery aktorskiej już w 2011 roku. Już wtedy snuł plany o zostaniu reżyserem, jednak bał się, że przestanie często widywać się z ówczesną żoną Angeliną Jolie. Od kilku lat są jednak po rozwodzie i być może Pitt wróci do swojego dawnego pomysłu.

Zobacz także: Kontrowersyjny ambasador zostanie w Polsce? Odpowiedź z MSZ
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
43 2
5 dni temu
D77
RED
6 dni temu
Do śmierci będzie grał. Tego typu ludzie są próżni i po prostu lubią na siebie patrzeć i żeby było o nich głośno. Dlatego nie liczyłbym na emeryturę.
Maja
6 dni temu
To super aktor nie ma filmy którego bym nie z nim nie oglądała,to prawdziwy aktor jeden z niewielu. Nigdy nie ukrywał swoich nałogach, to Mężczyzna który przyznaję się do swoich błędów i dlatego ma klasę.
Rtr
6 dni temu
Mason
Ttt
6 dni temu
Masońska sucz, lucyferianie w akcji
kas
6 dni temu
Ciekawy człowiek o harmonijnej urodzie i sylwetce. Dobry aktor.. Niech mu się wszystko dobrze ułoży. Życzę tego.
ello
6 dni temu
4/5 dorosłych Polaków śpi na kanapie. W Polsce pokój do spania i własne łożko to luksus. Polacy żyją na poziomie Kambodży: nie ma stołu w mieszkaniu, bo nie ma na to miejsca, nie ma blatu roboczego w kuchni (większego niż deska do krojenia), nie ma prywatnej łazienki (jest wspólna na sześć osób plus goście). „Pokój” ma powierzchnię szafy, ściany z gipsu nie izolują od pierdów sąsiada (i już Polacy uznali to za normę), a 325 dolarów na jedzenie to u nas mają tylko bogaci.
pierwszy1
6 dni temu
Jak to przecież Achilles nie palił
Anka
6 dni temu
Pan/pani JAR - "TYLKO i WYŁĄCZNIE"? ot i to językowa ciekawostka.
alina
6 dni temu
Piękny mężczyzna . Oby mu sie udało i znalazł miłośc właściwą
I..być może,
6 dni temu
jak rzucił nałogi będzie mógł częściej przebywać z rodziną a kto wie czy znowu nie zejdą się razem i będą żyć długo i szczęśliwie.. Byli taką śliczną parą. Trzymam kciuki.🍀💖🍀🤗🍀
Z Bogiem Najw...
6 dni temu
Proponuję szczerze się pomodlić i poprosić Boga. Ja zadałam pytanie czy papierosy szkodzą? Przecież tytoń to roślina, stworzona przez Boga? (ale możliwe że chwast szatana) i dostałam odp. tak/nie. To poproszę o niepalenie. I przestałam. P. S. Srutin zacząłeś w ślepym zaułku i zapędzisz się w ślepą uliczkę bez wyjścia, wpędzony tam przez "szczura"
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić