aktualizacja 

Brat Dowbor jest milionerem. Dziennikarka ujawnia, na czym się dorobił

10

Katarzyna Dowbor to doświadczona i ceniona dziennikarka. W ostatnich latach 64-latka była związana z lubianym przez widzów programem Polsatu pt. "Nasz nowy dom", który prowadziła aż przez dekadę. Niewielu jednak wie, że kobieta ma bardzo zamożnego brata. Szczegółami podzieliła się w swojej książce.

Brat Dowbor jest milionerem. Dziennikarka ujawnia, na czym się dorobił
Katarzyna Dowbor (AKPA, AKPA)

Katarzyna Dowbor swoją dziennikarską karierę rozpoczęła od Polskiego Radia. Następnie aż przez 30 lat była zatrudniona w Telewizji Polskiej.

Widzowie pokochali ją za serce i empatię, które okazywała w programie "Nasz nowy dom" (Polsat). Spełniała się jako jego gospodyni przez 10 lat.

Aktualnie 64-latka zajmuje się prowadzeniem w telewizji Canal+ programu pt. "Dowborowa od nowa". Od niedawna, po zmianie władzy, widzowie mogą ją również oglądać w TVP2 w "Pytaniu na śniadanie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Dowbor chciałaby wrócić do TVP?

Katarzyna Dowbor ma bardzo zamożnego brata. Lepiej usiądźcie

Prywatnie Katarzyna Dowbor jest matką Macieja Dowbora (prezentera Polsatu) oraz Marii Dowbor-Baczyńskiej. Niewielu wie, że dziennikarka ma również dobrze sytuowanego brata Tomasza. Mężczyzna spełnia się jako biznesmen w Stanach Zjednoczonych.

Dziennikarka sama o tym opowiedziała w swojej książce. - Tomek mieszka w Chicago, gdzie całkiem dobrze sobie radzi. Jest specjalistą od rehabilitacji dłoni. W Stanach zrobił doktorat i otworzył pięć klinik, które bardzo dobrze prosperują. (…) Wyjechał do USA we wczesnych latach 80-tych. Nie znał wtedy angielskiego. Mieszkał w Nowym Jorku, rankami chodził do szkoły, wieczorami pracował jako taksówkarz. Tomek jest bardzo zaradnym mężczyzną, który ciężko pracuje i dla którego Ameryka okazała się idealnym gruntem do zrobienia kariery - pisała w "Mężczyźni mojego życia", co cytuje Lelum.pl.

O tym, jak niesamowity jest to człowiek, świadczy fakt, że kierując swoimi klinkami, jako dojrzały już mężczyzna i głowa rodziny skończył na Uniwersytecie Columbia reżyserię i produkcję filmową, ponieważ zawsze go to bardzo interesowało. Ostatnio zaczął trenować triathlon, co może być oznaką kryzysu wieku średniego. Wcześniej biegał maratony. Ma też własny jacht z wielką polską banderą. Posiada dwa obywatelstwa i jest wielkim polskim patriotą. (…) Do dzisiaj jest takim wariatem jak w młodości - zachwycała się bratem.
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić