Paww| 

Była dziecięcą gwiazdą "Rancza". Jak dziś wygląda serialowa córka Solejuków?

11

Anna Stępień porzuciła aktorstwo i skupiła się na nauce. Zobaczcie, jak z dziewczynki z warkoczykami zmieniła się w w piękność z bujnymi lokami.

Była dziecięcą gwiazdą "Rancza". Jak dziś wygląda serialowa córka Solejuków?
Była dziecięcą gwiazdą "Rancza". Jak dziś wygląda serialowa córka Solejuków? (tvp)

Choć od emisji ostatniego odcinka serialu "Ranczo" minęło już sześć lat, produkcja nadal cieszy się ogromną sympatią widzów. Fani chętnie śledzą prywatne życie aktorów, którzy wcielili się w ich ulubionych bohaterów. Dla wielu udział w produkcji zapewnił stałe miejsce w polskiej kinematografii, inni udział w serialu potraktowali jedynie jako przygodę.

Było tak w przypadku Anny Stępień, która zadebiutowała w serialu, mając dziewięć lat. Dziewczyna wcieliła się w serialową córką rodziny Solejuków. Aparycja oraz talent aktorski od razu skradły serca widzów. Anna nie wiązała jednak swojej przyszłości z show biznesem.

Zobacz także: Polscy aktorzy na Netflixie, ale bez tantiem. Agnieszka Holland komentuje

Po pięciu latach ogrywania roli Kasi zakończyła przygodę z produkcją i skupiła na nauce. Dziś Anna Stępień ma już 25 lat, mieszka w Warszawie i jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Dziewczyna pozostała aktywna jedynie w social mediach, gdzie relacjonuje swoje podróże. Jest jednak cień szansy, że fani będą mogli ponownie zobaczyć ją na ekranie. Twórcy serialu przygotowują bowiem długometrażową wersję Rancza. Być może Stępień wcieli się jeszcze w postać Kasi i odwiedzi Wilkowyje.

Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić