Gwiazda serialu "Ranczo" po latach. Tak wygląda Marta Chodorowska

60

27 listopada minie 5 lat od premiery ostatniego odcinka serialu "Ranczo". Marta Chodorowska odegrała kultową rolę córki wójta Klaudii. Aktorka wygląda już nieco inaczej niż w czasach realizacji produkcji.

Gwiazda serialu "Ranczo" po latach. Tak wygląda Marta Chodorowska
Kadr z "Rancza" (YouTube)

Chociaż może wydawać się niemożliwe to "Ranczo" ma już 15 lat. Pierwszy odcinek serialu wyemitowano 5 marca 2006 roku. Z każdym sezonem rosła jego pozycja na rynku, a dzisiaj uważany jest już za kultowy. Wielu aktorów zmieniło się przez ten czas nie do poznania. Niestety upływ czasu najlepiej obrazuje ilość zmarłych osób z obsady, takich jak między innymi Paweł Królikowski, czy Tadeusz Hanusek.

Jedną z niezapomnianych kreacji w "Ranczu" stworzyła Marta Chodorowska. Aktorka przez ponad 10 lat wcielała się w rolę Klaudii. Charyzmatyczna córka wójta była w Wilkowyjach powiewem nowoczesnego podejścia do życia i chęci ciągłych zmian. Twórcy wykreowali ją na studentkę, a później absolwentkę psychologii, którą utrzymywali bogaci rodzice. Osoba, którą odgrywała była jednak od niej dobrych kilka lat młodsza. Chodorowska w 2006 roku miała już 25 lat, a w ostatnim sezonie "Rancza" prywatnie była już mamą.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Marta Chodorowska skończy 1 listopada 40 lat. Nadal realizuje się jako aktorka, głównie w przedstawieniach teatralnych. Rola Klaudii przyniosła jej jednak największą sławę. Pomimo upływu lat od zakończenia produkcji Chodorowska nie zmieniła się znacząco. Nadal wygląda, jak w ostatnich sezonach "Rancza" i często publikuje swoje zdjęcia na Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Majątek rodzin polityków powinien zostać upubliczniony? "Nie miałbym z tym problemu"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić