Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Była dziewczyna członka Genzie nie żyje. Bardzo smutne wieści

5

Bartek Kubicki jest bardzo popularnym w sieci influencerem. W sobotę późnym popołudniem zasmucił fanów wiadomością o tym, że będzie się mniej udzielał w mediach społecznościowych. Wieczorem siostra jego byłej dziewczyny, Mai zamieściła informację o jej śmierci.

Była dziewczyna członka Genzie nie żyje. Bardzo smutne wieści
Screen z IG siostry Mai (fot. Instagram)

Bartek Kubicki to jeden ze zwycięzców projektu Friza "Twoje 5 minut". Z założenia miał on wyłonić uczestników projektu Genzie - młodszego "braciszka" słynnej Ekipy Karola Wiśniewskiego.

Młody twórca internetowy od początku był faworytem wielu internautów. Podczas odcinka finałowego, Friz i Wujek Łuki ogłosili uczestnikom, że program Twoje 5 minut wygrywa Faustyna i Hania. Kiedy dziewczyny zaczęły zbierać gratulacje, jurorzy podeszli do Bartka i zdradzili mu, że jako trzeci dołącza do Projektu Genzie. Obecnie chłopaka śledzi już ponad pół miliona obserwujących na Instagramie.

Jego dziewczyna popełniła samobójstwo?

Fanki oszalały na punkcie młodego twórcy internetowego.

Choć on sam sam nigdy nie potwierdził związku, fani domyślili się, że jest z piękną blondynką, która nosiła dwa imiona - Marika Maja. Sielanka niestety nie trwała długo.

Podobno rozstali się, gdy chłopak dołączył do projektu. Wczoraj Kubicki zamieścił na swoim stories informację, że w najbliższym czasie będzie go trochę mniej w mediach społecznościowych.

Parę godzin później na stories siostry Mai pojawiła się przykra informacja. Okazało się, że dziewczyna nie żyje.

Maja, siostrzyczko, żegnam Cię z niewyobrażalnym bólem, w moim sercu na zawsze pozostanie pustka, którą tak idealnie wypełniałaś. Byłaś mi największym wsparciem, kocham Cię i nigdy nie przestanę. Ogromnie trudno nam poinformować, że Marika, nasza córeczka i siostrzyczka odeszła. Pragniemy poinformować, że msza święta żałobna odbędzie się we wtorek 28 lutego o godzinie 15:00 w Kościele MB Częstochowskiej i Św. Jana Pawła II w Kaczynie. Pogrążeni w bólu Rodzice i Siostra - brzmiała treść wiadomości.

Informacja zszokowała i zasmuciła internautów. Póki co nie jest znana przyczyna śmierci influencerki.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić