aktualizacja 

Była gwiazdą lat 90. Więzienie przerwało jej karierę. Jak wygląda dziś?

50

Rebecca Gayheart była wielką gwiazdą Hollywood lat 90. Większość osób kojarzy ją z serialu "Beverly Hills 90210" oraz filmu "Krzyk 2". Kiedy była u szczytu sławy, doszło do tragicznego zdarzenia, które zmieniło całe jej życie. Jak dziś wygląda i co u niej słychać?

Była gwiazdą lat 90. Więzienie przerwało jej karierę. Jak wygląda dziś?
Rebecca Gayheart (Getty Images)

Pochodząca z Kentucky Rebecca Gayheart urodziła się 12 sierpnia 1971 roku. Karierę zaczynała w latach 80. gdy jako nastolatka występowała w telewizyjnych reklamach kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Jak wygląda gwiazda lat 90.?

W latach 90. zaczęła występować w krótkometrażowych filmach i serialach. Od roku 1994 do roku 1995 grała w "Ziemia 2" co poprowadziło do rozwoju jej dalszej kariery.

Jako Antonia Marchette wystąpiła w kultowym serialu "Beverly Hills 90210". Widzowie kojarzą ją także z takich produkcji jak "Inwazja", "Nic do stracenia", "Krzyk 2" czy "Cukiereczek". Była uwielbiana przez fanów i chętnie angażowana do kolejnych filmów. Wszystko zostało przerwane w 2001 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wiśniewski podbija Youtube'a nowym sezonem "Jestem, jaki jestem". "Teraz docieram do młodych ludzi"

W czerwcu 2001 roku Rebecca śmiertelnie potrąciła dziewięcioletniego chłopca. Ofiara nazywała się Jorge Cruz Jr. Gwiazda nie przyznawała się do winy i tłumaczyła, że chciała jedynie wyminąć samochód, który gwałtownie przed nią zahamował. Nie zdawała sobie sprawy, że kierowca zatrzymał się po to, by nie potrącić chłopca.

Sąd skazał ją na 3 lata więzienia w zawieszeniu i prace społeczne. Musiała także zapłacić wysoką karę grzywny i straciła na rok możliwość prowadzenia pojazdów. Rodzice zmarłego chłopca wytoczyli pozew cywilny przeciwko Rebecce, ale sprawa ostatecznie zakończyła się pozasądową ugodą.

Do aktorstwa powróciła w 2003 roku, ale jej kariera już nigdy nie nabrała takiego tempa jak w latach 90. Od czasu do czasu występowała w filmach i serialach. W 2005 roku Gayheart zadebiutowała także na Broadwayu. W 2019 roku u boku Brada Pitta zagrała w filmie "Dawno, dawno temu w Hollywood" Quentina Tarantino.

Dziś bardzo skupia się na swojej rodzinie i dzieciach. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoją codzienność.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić