Była Kamila Durczoka wydała książkę. Krótko to skwitował

8

Była partnerka dziennikarza napisała książkę o relacjach z mężczyznami. Niektórzy doszukują się w niej nawiązań do Kamila Durczoka. On sam skomentował publikację swojej eks krótko.

Była Kamila Durczoka wydała książkę. Krótko to skwitował
Julia Oleś i Kamil Durczok byli parą ponad rok (ONS)

Związek dziennikarki i byłego gospodarza "Faktów" TVN zaczął się latem 2017 roku i od początku budził kontrowersje, głównie za sprawą dużej różnicy wieku, a także faktu, że Julia Oleś była wówczas mężatką. Gorące uczucie, którego nie kryli zwłaszcza w mediach społecznościowych, wygasło w połowie 2018 roku. Kamil Durczok pisał niedługo po rozstaniu o swojej naiwności, a jego była partnerka, która skupiła się na dziennikarskiej działalności w sieci, wypuściła serię podcastów, w których opowiadała m.in. o swoich toksycznych związkach. Niedawno pogłębiła tematykę damsko-męskich relacji w książce zatytułowanej "Każdego szkoda".

Choć jak podkreśla, opisuje w niej nie tylko swoje doświadczenia, ale i relacje swoich koleżanek, wielu doszukuje się nawiązań do głośnego związku z Durczokiem. Zwłaszcza fragmenty, w których szczegółowo opisała m.in. to, jak trudno żyć z uzależnionym od używek partnerem, przywołują na myśl Durczoka. Dziennikarz sam przed laty przyznał, że miał problemy z alkoholem.

Zobacz także: Julia Oleś namawia Durczoka na dziecko. Co na to dziennikarz?
Był pijany, niezdolny do utrzymania równowagi i skupienia na niej wzroku. Czerwony, spocony, a przede wszystkim wściekły - można przeczytać w publikacji.

O stosunek do najnowszej książki Julii Oleś zapytali Kamila Durczoka dziennikarze "Dobrego Tygodnia". Na pytanie, czy zamierza ją kupić, odpowiedział krótko:

Nie zamierzam kupować tej książki. Życie nauczyło mnie oszczędnie gospodarować groszem - czytamy na łamach tygodnika.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić