Była żona ostro o Kurzajewskim. Kto by się spodziewał?

188

Paulina Smaszcz, była żona Macieja Kurzajewskiego, w swojej książce ujawniła gorzkie wspomnienia z okresu małżeństwa z dziennikarzem. Poruszyła m.in. kwestię alimentów.

Była żona ostro o Kurzajewskim. Kto by się spodziewał?
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz (AKPA)

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz wzięli ślub w 1996 roku. Ceremonia nastąpiła zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Para doczekała się dwóch synów: Franciszka (1997) i Juliana (2006).

Do małżeństwa z dziennikarzem Paulina Smaszcz odniosła się w swojej książce "Bądź kobietą petardą". Opisała, w jakich okolicznościach ten związek chylił się ku upadkowi.

Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo. Rozpadła się rodzina. Umarł mój tata, umarł mój teść, który jako jedyny wspierał mnie w realizacji moich marzeń o doktoracie. Fałszywi przyjaciele i interesowni znajomi zniknęli - wyznała Paulina Smaszcz.

Czy Kurzajewski płaci alimenty?

Z wyznań Smaszcz wynika, że jej małżeństwo nie było udane. Czy po jego zakończeniu ubiegała się o alimenty?

Nie walczyłam o alimenty, bo musiałam jak najszybciej zakończyć życie, którego nie chciałam i w którym czułam się deprecjonowana i poniżana - podkreśliła.

Ostatnio o Macieju Kurzajewskim znów zrobiło się bardzo głośno. To za sprawą plotek o rzekomym romansie z Kasią Cichopek.

Marcin Hakiel potwierdził, że partnerka nie była mu wierna. Tancerz w trakcie głośnego wywiadu z Aleksandrą Kwaśniewską poinformował o tym, że wolność, o którą prosiła Kasia Cichopek, "miała imię". Nie jest jednak potwierdzone, kim był w rzeczywistości "ten" mężczyzna.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić