o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Antonina Jazińska
|

Byli małżeństwem przez 13 lat. Historia byłej żony Jakimowicza nadaje się na film

15
Podziel się

Joanna Sarapata, była żona Jarosława Jakimowicza, postanowiła napisać książkę o swoich życiowych przeżyciach. Możliwe, że pojawią się wątki dotyczące jej małżeństwa z aktorem. Sugerowała, że "nie wszyscy będą zadowoleni".

Byli małżeństwem przez 13 lat. Historia byłej żony Jakimowicza nadaje się na film
Joanna Sarapata i Jarosław Jakimowicz dawniej byli razem. (akpa)
bDXTRkzV

Jarosław Jakimowicz i Joanna Sarapata byli małżeństwem przez 13 lat. Przez długi czas mieszkali razem w Hiszpanii, ale wspólne życie na Półwyspie Iberyjskim nie służyło ich związkowi. Gdy ona rozwijała się jako malarka, on czekał tylko na okazję, by wyjechać do Polski. Podczas podróży do naszego kraju Jakimowicz poznał Joannę Gołaszewską, z którą później miał syna.

Sarapata uzyskała rozwód w 2010 r. Dekadę po rozpadzie małżeństwa postanowiła napisać książkę opartą o jej życiowe doświadczenia, których ma naprawdę dużo. Studiowała w Paryżu, gdzie poznała swojego pierwszego męża, a potem dzieliła życie między Polskę a Hiszpanię.

bDXTRkzX
Zobacz także: Jarosław Jakimowicz ostro o Michale Wiśniewskim: "To jest bardzo nieszczera osoba"
To będzie powieść biograficzna, ma się ukazać w kwietniu. Ja jej nie piszę, a tylko barwnie opowiadam. Będzie m.in. o tym, jak Elton John i Michael Jackson kupili moje obrazy. Nie zabraknie też wspomnień o PRL-u, o tym, jak młode dziewczyny zza żelaznej kurtyny wyjeżdżały w świat i jak sobie radziły na Zachodzie - zdradziła w "Fakcie".
Biografia byłej żony Jarosława Jakimowicza. "Gotowy scenariusz na film"
bDXTRkAd

Zdaniem Manueli Gretkowskiej, która przyjaźni się z Sarapatą, życie malarki to gotowy scenariusz filmowy. Jednak najpierw powstanie książka.

Niewykluczone, że pojawią się w niej wspomnienia z małżeństwa z Jakimowiczem, również te mroczne. - Nie wszyscy będą zadowoleni, że pojawiają się w tej książce, będzie się więc działo - tajemniczo zapowiada Joanna Sarapata.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXTRkAy
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(15)
katarzyna
5 miesięcy temu
Ludzie a kogo to interesuje czyjeś życie osobiste, dziwię się że za kasę moze ktoś się tak publicznie obnażać - to oznacz tyko jedno "brak godności ". Nazywanie takich ludzi " gwiazdami "to wielka przesada.
Fanka
7 miesięcy temu
Można pisać tylko kto zechce przeczytać o nikim
Gosc
7 miesięcy temu
Poco prac brudy że swojego życia nie lepiej cieszyć się tym co jest każdym szczęśliwym dniem
bDXTRkAz
zniesmaczony
7 miesięcy temu
I po co tej kobiecie wyciąganie tajemnic alkowy ? Tak jak Ktoś wcześniej napisał : kończy się kasa. Nastała moda na pisanie przez artystów(zwłaszcza aktorów) pamiętników.
FSS
7 miesięcy temu
kogo.
miki
7 miesięcy temu
Kto to jest Jakimowicz?
popin
7 miesięcy temu
Rozwiodła się z Jakimowiczem, to już wiadomo. Ale dlaczego jej historia nadaje się na film? Może gdyby przespała się Jacksonem, a nie sprzedała mu obraz, to wzbudziłoby zainteresowanie Ameykanów, ale z artykułu nie wynika nic.
wez
7 miesięcy temu
straszanie mi z tego powodu wszystko jedno ...
lolo
7 miesięcy temu
zyl na jej koszt
Szeptycki
7 miesięcy temu
Po co o tym ..... pisać? By..e jest By...le i tyle
abc
8 miesięcy temu
Nie pokazujcie tego człowieka bez honoru
lisia
8 miesięcy temu
A kogo to obchodzi.Zaczynają bajki pisać bo kasa się kończy.
Gosia
8 miesięcy temu
Kto tu jest nie szczery Wiśniewski...to Jakimowicz jest nie szczery ożenił się z Sarapata tylko dla kasy zdradzal ją i pcha się tam gdzie można zarobić łatwą kasę...i popiera rządy w Polsce czyli podlizuje się nóż coś ugra myślałem że trochę mądrzejszy jest ale niestety....
bDXTRkAr
szyderca
8 miesięcy temu
to on skonczyl szkole aktorska? ciekawe kiedy.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić