Antonina Jazińska| 

Byli małżeństwem przez 13 lat. Historia byłej żony Jakimowicza nadaje się na film

22

Joanna Sarapata, była żona Jarosława Jakimowicza, postanowiła napisać książkę o swoich życiowych przeżyciach. Możliwe, że pojawią się wątki dotyczące jej małżeństwa z aktorem. Sugerowała, że "nie wszyscy będą zadowoleni".

Byli małżeństwem przez 13 lat. Historia byłej żony Jakimowicza nadaje się na film
Joanna Sarapata i Jarosław Jakimowicz dawniej byli razem. (akpa)

Jarosław Jakimowicz i Joanna Sarapata byli małżeństwem przez 13 lat. Przez długi czas mieszkali razem w Hiszpanii, ale wspólne życie na Półwyspie Iberyjskim nie służyło ich związkowi. Gdy ona rozwijała się jako malarka, on czekał tylko na okazję, by wyjechać do Polski. Podczas podróży do naszego kraju Jakimowicz poznał Joannę Gołaszewską, z którą później miał syna.

Sarapata uzyskała rozwód w 2010 r. Dekadę po rozpadzie małżeństwa postanowiła napisać książkę opartą o jej życiowe doświadczenia, których ma naprawdę dużo. Studiowała w Paryżu, gdzie poznała swojego pierwszego męża, a potem dzieliła życie między Polskę a Hiszpanię.

Zobacz także: Jarosław Jakimowicz ostro o Michale Wiśniewskim: "To jest bardzo nieszczera osoba"
To będzie powieść biograficzna, ma się ukazać w kwietniu. Ja jej nie piszę, a tylko barwnie opowiadam. Będzie m.in. o tym, jak Elton John i Michael Jackson kupili moje obrazy. Nie zabraknie też wspomnień o PRL-u, o tym, jak młode dziewczyny zza żelaznej kurtyny wyjeżdżały w świat i jak sobie radziły na Zachodzie - zdradziła w "Fakcie".
Biografia byłej żony Jarosława Jakimowicza. "Gotowy scenariusz na film"

Zdaniem Manueli Gretkowskiej, która przyjaźni się z Sarapatą, życie malarki to gotowy scenariusz filmowy. Jednak najpierw powstanie książka.

Niewykluczone, że pojawią się w niej wspomnienia z małżeństwa z Jakimowiczem, również te mroczne. - Nie wszyscy będą zadowoleni, że pojawiają się w tej książce, będzie się więc działo - tajemniczo zapowiada Joanna Sarapata.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić