o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Gorąco na sali sądowej. Żona Zenka Martyniuka nie szczędziła gorzkich słów

223
Podziel się

Wrzało przy okazji rozprawy rozwodowej Daniela i Eweliny Martyniuków. Przeciwko 21-latce opowiedziała się m.in. była teściowa Danuta. Żona Zenka Martyniuka nie szczędziła gorzkich słów.

Gorąco na sali sądowej. Żona Zenka Martyniuka nie szczędziła gorzkich słów
Żona Zenka Martyniuka wylała żale w kierunku byłej synowej (ONS)
bDyYjiPp

Rozwód Daniela i Eweliny Martyniuków nastąpił 21 września. Mężczyzna i kobieta nadal będą się jednak widywać. To ze względu na to, że wciąż łączyć ich będzie 1,5-roczna córka Laura.

Danuta Martyniuk stwierdziła, że Ewelina utrudnia Danielowi widywanie się z dzieckiem. Jest tym faktem wyraźnie zbulwersowana.

bDyYjiPr
Co miesiąc przesyłam pieniądze, jak nie 2 to 3 tysiące.(...) Mąż niedawno był, jak jechał na koncert to zawiózł prezenty. Tylko dla Daniela utrudniają. Ja chciałam z synem jechać miesiąc temu, to wymyśliła (Ewelina - przyp. red.), że nie można, bo żniwa. To jest normalna kobieta? - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Danuta Martyniuk: "Bez przesady!"

Żona gwiazdy disco polo potwierdziła, że to ona i jej mąż Zenon utrzymywali wnuczkę. Oczywiście nie zamierzają dłużej tego robić. Publicznie potwierdziła, że Ewelina nie ma co się spodziewać "alimentów od Zenka".

I co, ona znajdzie sobie faceta i my jej faceta będziemy utrzymywać? Bez przesady - dodała Danuta Martyniuk.
bDyYjiPx
Zobacz także: Daniel Martyniuk w PKP "niszczy" kolejny biznes
bDyYjiPS
KOMENTARZE
(223)
Ada
4 miesiące temu
Ośmiesza się tylko Pani Martyniuk.Powinna się wstydzić za syna z mentalnością 14latka i inteligencją na poziomie temperatury w nieogrzewanym pokoju..Wstyd! Trochę pokory by się przydało!
Jagodzianka
4 miesiące temu
Teraz synka broni a jak ją traktował wolałaby mieć normalnego ojca dla dziecka a nie jej 3 tys Eweliny rodzina jest porządna majętna a teraz wielka teściowa jeździ po synowej a synka rozpuściła nigdy bym syna nie broniła szmacił wszystkich ale synek kobieto ogarnij się. Brawo dla Eweliny
Gość
4 miesiące temu
Do babci. Droga pani jak widać źle wychowała pani syna i w dalszym ciągu psuje go pani. To już dorosły facet i nie można go wciąż chronić i wyręczać.Jak się mawia lepiej późno niż wcale. Pora odciąć pępowinę i syna od kasy. To najlepsza droga. On sam musi ponosić konsekwencje własnych czynów, decyzji i wyborów jak każdy dorosły człowiek inaczej nigdy nie nauczy się życia. Jeśli pani tego nie zrobi to właśnie jemu wyrządzi największą krzywdę bo do końca życia syn pozostanie nieudacznikiem.A miłość macierzyńska nie na tym polega aby dawać dziecku wszystko bez względu na to czy zasługuje czy nie. Tym bardziej że to już nie małe dziecko a dorosły mężczyzna.Musi pani pozwolić mu wreszcie żyć na własny rachunek i płacić samemu za swoje błędy. Życzę powodzenia.
bDyYjiPT
Aleks
4 miesiące temu
Koszmar 31 lat nie pracuje matka daje kase na wnuczke zero myslenia? Noooo tak jak widac
Jjjjj
4 miesiące temu
Nie pojmuję, jak to jest możliwe, że promuje się takich ludzi jak oni, którzy absolutnie niczego sobą nie reprezentują. I nie o muzykę mi tu chodzi, bo to oczywiste, że jest prymitywna i sztuka to żadna. Bez pardonu opowiadają o swoim osobistym życiu. Pokazują jakieś prywatne wiadomości.Jakies brudy wywlekają. Jak to o nich świadczy? Jak im nie jest wstyd?Ten 30letni maminsynek został fatalnie wychowany.
Najnowsze komentarze (223)
swój
4 miesiące temu
Rozumiem na dziecko trzeba płacić alimenty ale na byłą żonę po 2 latach płacić alimenty do końca życia to się nie zgodzę
77 XD
4 miesiące temu
Życie jak disco polo :D Teściowe już takie są :D
GrimRipper
4 miesiące temu
Żniwa, rzecz święta.
ben1
4 miesiące temu
Martyniuki wyprzedzają Majdanów , co się dzieje proszę państwa !
prawda
4 miesiące temu
coś w tym prawdy musi być skoro idąc do łóżka z Danielem wiedziała że on nie pracuje tylko się utrzymuje na koszt ojca zenka a teraz chce takie alimenty na siebie powinni Martyniukowie odwołać się o zmniejszenie na nią alimentów do 1200 zła i na nią i na dziecko w sumie 2400 zł i ani grosza więcej
Anna
4 miesiące temu
nie dać kasy i się uspokoi
podlasianka
4 miesiące temu
Saga Martyniuków, jak z filmu ballada o Januszku. Wstyd na całą Polskę, synalek porażka na całej linii,
BEATA424
4 miesiące temu
Dobrego rezysera i film gotowy ,co Wy na to ?
bDyYjiPL
BEATA424
4 miesiące temu
Dobrego rezysera i film gotowy
Joanna Darc
4 miesiące temu
Pani Danusiu, sama Pani pochodzi ze wsi i sam ślub Zenek wziął z Panią z powodu ciąży, bo wspaniale i wzorowo wychowała go matka. Pani go upolowała i zaciążyła i pomimo kariery jaką zrobił był przy Pani, chociaż za piękną Panią uznać nie można. A pokus pewnie mu nie brakowało. Pani obowiązkiem było wychować syna niestety w tej roli się Pani nie sprawdziła. Wychowała Pani rozpuszczonego, roszczeniowego nic dla społeczeństwa nieznaczącego alkoholika i narkomana. Kobieta, która urodziła Pani wnuczkę nie miała szans ułożyć sobie z kimś takim życia. Żenujące jest to, że Pani osobiście tego rozpuszczeńca zawiozła do kochanki. Żenujące jest to, że kupiła Pani wózek za 12 000zł, jakby nie było wózków za 2000zł. I Pani to wyrzyguje jeszcze publicznie. Ma Pani kasę ale klasy ZERO. Wózek kupiła Pani wnuczce ( za kasę Zenka, bo niestety jest Pani postacią komiczną w tej sytuacji, bo Pani nic w życiu nie osiągnęła i swojej kasy nie posiada) a nie synowej. Myślę, że synowa chciałaby mieć przy sobie tak opiekuńczego męża jak Pani ma a nie zepsutego chłopczyka, którego Pani skrzywdziła i wychowała. Jak dotrze to do niego, jaką wielką krzywdę mu Pani zrobiła i robi teraz swoim zachowaniem i Zenkowi to na pewne nieodwracalne w skutkach dla Pani będzie to negatywne zachowanie, bo ta krzywda, którą Pani wyrządziła swoim "niewyparzonym językiem i zachowaniem" całej rodzinie odbije się czkawką. Za pieniądze można kupić wiele nie da się kupić klasy, której niestety Pani nigdy nie miała.
gość
4 miesiące temu
Danuta jest zażenowana??? Nie wie kogo wychowała , a teraz przeciwko synowej jest ???? Ona niby za czyje pieniądze żyje ??? Syn umiał dziecko zrobić , więc będzie umiał na nie płacić. Jego rodzice też są nic nie warci , skoro całe życie płacą za niego i jego błędy. Nic go nie nauczyli. A swoje pretensje i oszczerstwa przeciwko synowie wsadzą sobie w cztery litery. Tyle😠😠😠
Maria
4 miesiące temu
Nie fajnie tak ubolewać nad kasą i prezentami , w takiej sytuacji, gdzie jest dziecko. Rozbite małżeństwo, zawsze pozostawia ślad. W związku z tym, należy zastanawiać się przed rozwodem. Czy należy odejść,...............
ola
4 miesiące temu
Jaka matka taki syn.Zal
ewus
4 miesiące temu
PANI " DANUSIU " TEŻ JEST PANI ZE WSI . PANI MĄŻ TEŻ JEST ZE WSI . JAK PANI ZASZŁA W CIĄZE , TO TEŻ PANI POLECIAŁA NA PIENIĄDZE I -- CO LUDZIE NA WSI POWIEDZA
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić